• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: wireless routers
    • Interfacetype Ethernet LAN gigabit ethernet
    1.009,-excl. btw 1.220,89incl. btw
    Ook als Cisco Refresh... (- 120,-)
    Ook refurbished leverbaar (- 259,-)
    Op voorraad (237)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco C897VA-K9 wireless router

    Cisco 8 x GE, 1 x GE/SFP, VDSL/ADSL2+, ISDN, QoS, USB 2.0 wireless router - Zwart

    Productcode: C897VA-K9   |  EAN/UPC: 0882658477546
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco 8 x GE, 1 x GE/SFP, VDSL/ADSL2+, ISDN, QoS, USB 2.0 wireless router - Zwart kenmerken

    Cisco C897VA-K9. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3af, Routing protocols: BGP,EIGRP,HSRP,OSPF,RIP-1,RIP-2, Beheerprotocollen: IGMPv3, SSH, HTTP. Ondersteunde netwerkprotocollen: IPv4, IPv6, FTP, GRE, MGRE, L2TP, L2TPv3, DNS, PfR, MHSRP. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,802.1x RADIUS,DES,HTTPS,SSH,SSL/TLS, Firewall: NAT. Kleur van het product: Zwart

    Cisco C897VA-K9, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3af, BGP,EIGRP,HSRP,OSPF,RIP-1,RIP-2, IGMPv3, SSH, HTTP

    Specificaties

    Cisco 8 x GE, 1 x GE/SFP, VDSL/ADSL2+, ISDN, QoS, USB 2.0 wireless router - Zwart specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Web-gebaseerd management Ja
    Beveiliging
    MAC adres filtering Ja
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,802.1x RADIUS,DES,HTTPS,SSH...
    Firewall Ja
    Firewall NAT
    Certificaten
    Certificering CISPR22: 2005, EN300386: V1.3.3: 2005, EN55022: 2006, EN61000-3-2: 2000, EN61000-3-3: 1995, ICES-003 Issue 4: 2004, KN 22: 2005, VCCI: V-3/2006.04, EN300386: V1.3.3: 2005, EN50082-1: 1992, EN50082-1: 1997, EN55024: 1998, EN61000-6-1: 2001
    Design
    Kleur van het product Zwart
    LED-indicatoren Ja
    DSL-eigenschappen
    ADSL2+ Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 85 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag 0 - 65 °C
    Energie
    Type stroombron AC
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    AC invoer voltage 100-240 V
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    Typisch stroomverbruik 60 W
    Ethernet LAN-eigenschappen
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 10/100/1000Base-T(X)
    Ethernet LAN Ja
    Interfacetype Ethernet LAN Gigabit Ethernet
    Gewicht en omvang
    Diepte 248.4 mm
    Breedte 322.8 mm
    Hoogte 46.2 mm
    Mobiel netwerken
    3G Nee
    4G Nee
    Netwerk
    Beheerprotocollen IGMPv3, SSH, HTTP
    Netwerkstandaard IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3af
    Routing protocols BGP,EIGRP,HSRP,OSPF,...
    ISDN-aansluiting Ja
    Overige specificaties
    Mobiele netwerkverbinding Nee
    xDSL-verbinding Ja
    Aantal USB-aansluitingen 1
    Rack-montage Ja
    Aantal gebruikers 50 gebruiker(s)
    USB-versie 2.0
    Poorten & interfaces
    Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 8
    Prestatie
    Intern geheugen 1024 MB
    Flash memory 256 MB
    Protocollen
    DHCP server Ja
    DHCP client Ja
    Ondersteunde netwerkprotocollen IPv4, IPv6, FTP, GRE, MGRE, L2TP, L2TPv3, DNS, PfR, MHSRP
    WAN-verbinding
    Ethernet WAN Ja
    MPN & EAN
    MPN C897VA-K9
    EAN 0882658477546, 4053162330610, 8826584775460

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:
    Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    77,- excl. btw 93,17 incl. btw
    Cisco 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
    229,- excl. btw 277,09 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 655600

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 26522

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    8 x GE, 1 x GE/SFP, VDSL/ADSL2+, ISDN, QoS, USB 2.0
    Cisco
    Cisco
    1220.89 EUR new
    Cisco C897VA-K9. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3af, Routing protocols: BGP,EIGRP,HSRP,OSPF,RIP-1,RIP-2, Beheerprotocollen: IGMPv3, SSH, HTTP. Ondersteunde netwerkprotocollen: IPv4, IPv6, FTP, GRE, MGRE, L2TP, L2TPv3, DNS, PfR, MHSRP. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,802.1x RADIUS,DES,HTTPS,SSH,SSL/TLS, Firewall: NAT. Kleur van het product: Zwart
    Cisco 8 x GE, 1 x GE/SFP, VDSL/ADSL2+, ISDN, QoS, USB 2.0 wireless router - Zwart Cisco 8 x GE, 1 x GE/SFP, VDSL/ADSL2+, ISDN, QoS, USB 2.0 wireless router - Zwart
    De laatste bestelling voor een<br>Cisco wireless router was 4 uur en 30 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/wireless-routers/cisco/8-x-ge-1-x-ge-sfp-vdsl-adsl2-plus-isdn-qos-usb-2-0-art-c897va-k9-num-2039619/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder