• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Wave Division Multiplexers (23 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Cisco wave division multiplexer: 4 Channels (1550, 1570, 1590, and 1610) OADM with Monitor Ports and LC Connectors
    2929,- excl. btw
    3544,09 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: Single-wavelength (1570) dual-channel OADM
    1449,- excl. btw
    1753,29 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: ONS 15216
    (15216-FLD-4-39.7=)
      Cisco ONS 15216
    2419,- excl. btw
    2926,99 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: 4 channels (1470, 1490, 1510, and 1530) optical add/drop multiplexer (OADM) with .....
    2879,- excl. btw
    3483,59 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: 8-Channel (1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590, and 1610) .....
    5759,- excl. btw
    6968,39 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: Single-Fiber 4-Channel Multiplexer/Demultiplexer
    (CWDM-MUX-4-SF1=)
      Cisco Single-Fiber 4-Channel Multiplexer / Demultiplexer
    10909,- excl. btw
    13199,89 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: Single-Wavelength 1530nm Dual-Channel OADM
    (CWDM-OADM1-1530=)
      Cisco Single-Wavelength 1530nm Dual-Channel OADM
    1979,- excl. btw
    2394,59 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: Single-Wavelength 1510nm Dual-Channel OADM with Monitor Ports and LC Connectors
    2199,- excl. btw
    2660,79 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: Single Fiber 4-Channel Mux/Demux
    (CWDM-MUX-4-SF2=)
      Cisco Single Fiber 4-Channel Mux / Demux
    10909,- excl. btw
    13199,89 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: Single-wavelength (1550) dual-channel OADM
    2189,- excl. btw
    2648,69 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: Single-Wavelength 1470nm Dual-Channel OADM
    (CWDM-OADM1-1470=)
      Cisco Single-Wavelength 1470nm Dual-Channel OADM
    2199,- excl. btw
    2660,79 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: Single-wavelength (1590) dual-channel OADM
    2199,- excl. btw
    2660,79 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: Dispersion Compensation Unit (DCF) of -350 ps/nm
    5359,- excl. btw
    6484,39 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: Dispersion Compensation Unit (DCF) of - 450 ps/nm
    6119,- excl. btw
    7403,99 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: Optical Booster Amplifier
    (15454-OPT-BST=)
      Cisco Optical Booster Amplifier
    20169,- excl. btw
    24404,49 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: Single-wavelength (1490) dual-channel OADM
    2189,- excl. btw
    2648,69 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: Single-wavelength (1610) dual-channel OADM
    2199,- excl. btw
    2660,79 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: ONS 15215 8ch CWDM
    (15216-FLC-CWDM-8=)
      Cisco ONS 15215 8ch CWDM
    3499,- excl. btw
    4233,79 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: 32-Channel Demultiplexer - C Band
    (15454-32-DMX=)
      Cisco 32-Channel Demultiplexer - C Band
    8709,- excl. btw
    10537,89 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: ONS 15216
    (15216-DCU-750=)
      Cisco ONS 15216
    8869,- excl. btw
    10731,49 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: ONS 15216
    (15216-DCU-950=)
      Cisco ONS 15216
    10599,- excl. btw
    12824,79 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: Dispersion Compensation Unit (DCF) of - 41150 ps/nm
    11459,- excl. btw
    13865,39 incl.btw
    Cisco wave division multiplexer: 40-channel Wavelength Cross-Connect, C-band, Odd grid, MPO connector for .....
    76319,- excl. btw
    92345,99 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder