• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Planet switchcomponenten

    Planet MFB-F20 - SFP-Port 100Base-FX Transceiver, 1310 nm, 20 km Switchcompnent - Metallic
    (MFB-F20)
      Planet MFB-F20. Kleur van het product: Metallic. Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX
    41,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1 werkdag
    Planet XGS3-PWR150-48 Switchcompnent - Metallic
    (XGS3-PWR150-48)
      Planet XGS3-PWR150-48. Producttype: Voeding, Kleur van het product: Metallic. Compatibiliteit: XGS3-24042, XGS3-24242. Totaal vermogen: 150 W
    376,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    Planet 150-watt AC power supply for XGS3-24042 (v2) & XGSW-24242(v2) (100V-240VAC) Switchcompnent - Metallic
    (XGS3-PWR150-AC)
      Planet XGS3-PWR150-AC. Producttype: Voeding, Kleur van het product: Metallic. Compatibiliteit: XGS3-24042, XGS3-24242. Totaal vermogen: 150 W, AC invoer voltage: 100 - 240
    376,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder