• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    3.923,-excl. btw 4.746,83incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 3 september 2019
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: switchcomponenten
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 3 september 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco CWDM-SFP-1570= switchcompnent

    Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel switchcompnent - Oranje

    Productcode: CWDM-SFP-1570=   |  EAN/UPC: 0746320878645
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Populair
  • 2
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel switchcompnent - Oranje kenmerken

    Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel. Kleur van het product: Oranje. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit/s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Aansluitingen: SFP

    Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel, Oranje, 2 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-X, IEEE 802.3z, FC-PI 10.0, 0 - 50 °C

    Specificaties

    Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel switchcompnent - Oranje specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Kenmerken
    Intern
    Kleur van het product Oranje
    Netwerk
    Datalink-protocollen Gigabit Ethernet
    Overdrachtssnelheid 2 Gbit/s
    Bekabelingstechnologie 1000Base-X
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z, FC-PI 10.0
    Poorten & interfaces
    Aansluitingen SFP
    Technische details
    Technische details Optical Input Wavelength 1570 nm
    Safety: Laser Class I 21CFR1040
    MPN & EAN
    MPN CWDM-SFP-1570=
    EAN 0746320878645
    Garantie
    • 90 days
    Garantie
    • 90 days

    Specificaties

    Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel switchcompnent - Oranje specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Kenmerken
    Intern Ja
    Kleur van het product Oranje
    Netwerk
    Datalink-protocollen Gigabit Ethernet
    Overdrachtssnelheid 2 Gbit/s
    Bekabelingstechnologie 1000Base-X
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z, FC-PI 10.0
    Poorten & interfaces
    Aansluitingen SFP
    Technische details
    Technische details Optical Input Wavelength 1570 nm
    Safety: Laser Class I 21CFR1040
    MPN & EAN
    MPN CWDM-SFP-1570=
    EAN 0746320878645

    Populair

    Cisco Catalyst 3560-24PS-S switch
    • U bespaart 24%
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Max. overdrachtssnelheid 0.1 Gbit/s
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    2.145,- excl. btw
    2.595,45 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 30 augustus 2019
    Cisco ME 3400-24TS switch - Zwart
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    508,- excl. btw
    614,68 incl. btw
    Voorraad: 1

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 660207

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 28329

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco Catalyst 3560-24PS-S switch
    • U bespaart 24%
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Max. overdrachtssnelheid 0.1 Gbit/s
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    2.145,- excl. btw
    2.595,45 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 30 augustus 2019
    Cisco ME 3400-24TS switch - Zwart
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    508,- excl. btw
    614,68 incl. btw
    Voorraad: 1

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel
    Cisco
    Cisco
    4746.83 EUR new
    Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel. Kleur van het product: Oranje. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit/s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Aansluitingen: SFP
    Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel switchcompnent - Oranje Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel switchcompnent - Oranje
    https://www.centralpoint.nl/switchcomponenten/cisco/cwdm-1570-nm-sfp-gigabit-ethernet-and-1-and-2-gb-fibre-channel-art-cwdm-sfp-1570-num-318697/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder