• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: switchcomponenten
    3739,-excl. btw 4524,19incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 2 januari 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 2 januari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Centralpoint.nl is uitgeroepen tot Cisco 'Best Online Partner' 2016 en kan u een hoog niveau van expertise aanbieden. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via 088-4300300 of per mail via smartnet@centralpoint.nl.

    Cisco CWDM-SFP-1490= switchcompnent

    Cisco switchcompnent: CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel - Violet

    Productcode: CWDM-SFP-1490=  |  EAN/UPC: 0746320877457
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco switchcompnent: CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel - Violet kenmerken

    Cisco CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit/s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Kleur van het product: Violet

    Cisco CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel, 2 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-X, Violet, 0 - 50 °C, -40 - 85 °C

    Garantie
    • 90 days

    Specificaties

    Cisco switchcompnent: CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel - Violet specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Kenmerken
    Intern Ja
    Kleur van het product Violet
    Netwerk
    Datalink-protocollen Gigabit Ethernet
    Overdrachtssnelheid 2 Gbit/s
    Bekabelingstechnologie 1000Base-X
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z, FC-PI 10.0
    Poorten & interfaces
    Aansluitingen SFP
    Technische details
    Technische details Optical Input Wavelength 1490 nm
    Safety: Laser Class I 21CFR1040

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco switch: Catalyst 3560G-24TS-S - Turkoois
    • 24 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • 1 Gbit/s max. overdrachtssnelheid
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed switch type
    1329,- excl. btw
    1608,09 incl.btw
    Cisco switch: Catalyst 3560G-24PS-E - Turkoois
    • 24 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • 1 Gbit/s max. overdrachtssnelheid
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Managed switch type
    9589,- excl. btw
    11602,69 incl.btw
    Cisco switch: ME 3400-24TS - Zwart
    • 24 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed network switch switch type
    1759,- excl. btw
    2128,39 incl.btw
    Cisco rack toebehoren: C49xx front and rear mount brackets - Roestvrijstaal
      Cisco C4948-BKT-KIT=. Kleur van het
      product: Roestvrijstaal, Rackcapaciteit:
      1U, Aantal inbegrepen producten: 1
      stuk(s)
    63,- excl. btw
    76,23 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel
    Cisco
    Cisco
    4524.19 EUR new
    Cisco CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit/s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Kleur van het product: Violet
    Cisco switchcompnent: CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel - Violet Cisco switchcompnent: CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel - Violet
    https://www.centralpoint.nl/switchcomponenten/cisco/cwdm-1490-nm-sfp-gigabit-ethernet-and-1-and-2-gb-fibre-channel-art-cwdm-sfp-1490-num-318693/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder