• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: switchcomponenten
    2489,-excl. btw 3011,69incl. btw
    Op voorraad (2)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Centralpoint.nl is uitgeroepen tot Cisco 'Best Online Partner' 2016 en kan u een hoog niveau van expertise aanbieden. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via 088-4300300 of per mail via smartnet@centralpoint.nl.

    Tot 40% retour op heel veel DYMO producten

    Ontvang tot wel 40% cashback op alle geselecteerde DYMO office producten! Wanneer u een totale waarde van 50,- tot 99,99 investeert ontvangt u 20% retour en bij aanschaf van een totale waarde van 100,- tot 500,-. ontvangt u maar liefst 40% korting

    Cisco X2-10GB-LR= switchcompnent

    Cisco switchcompnent: 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, .....

    Productcode: X2-10GB-LR=  |  EAN/UPC: 0746320894560
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Cisco switchcompnent: 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, ..... kenmerken

    Cisco X2-10GB-LR=. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1. Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm

    Cisco X2-10GB-LR=, 0 - 40 °C, -40 - 75 °C, Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1, 36 x 91 x 13,46 mm

    Specificaties

    Cisco switchcompnent: 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, ..... specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 75 °C
    Gewicht en omvang
    Afmetingen (BxDxH) 36 x 91 x 13.46 mm
    Kenmerken
    Veiligheid Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1
    Netwerk
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ae

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco switch: Catalyst Blade Switch 3120X for HP w/ IP Base, SMARTnet - Grijs
    • 4 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed network switch switch type
    4679,- excl. btw
    5661,59 incl.btw
    Cisco switch: Catalyst Blade Switch 3130G for DELL w/ IP Base - for Gigabit Ethernet uplink - Grijs
    • 4 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed network switch switch type
    3229,- excl. btw
    3907,09 incl.btw
    Cisco switch: Catalyst Blade Switch 3130X for DELL w/ IP Base - for 10G or Gigabit Ethernet uplink - Grijs
    • 4 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed network switch switch type
    5109,- excl. btw
    6181,89 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652).
    Cisco
    Cisco
    3011.69 EUR new
    Cisco X2-10GB-LR=. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1. Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm
    Cisco switchcompnent: 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, ..... Cisco switchcompnent: 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, .....
    https://www.centralpoint.nl/switchcomponenten/cisco/10gbase-lr-module-supports-a-link-length-of-10-kilometers-on-standard-single-mode-fiber-smf-g-652-art-x2-10gb-lr-num-455978/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder