• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: switchcomponenten
    2479,-excl. btw
    Op voorraad (27)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco X2-10GB-LR= switchcompnent

    Cisco switchcompnent: 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, .....

    Productcode: X2-10GB-LR=  |  EAN/UPC: 0746320894560
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Cisco switchcompnent: 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, ..... kenmerken

    Cisco X2-10GB-LR=. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1. Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm

    Cisco X2-10GB-LR=, 0 - 40 °C, -40 - 75 °C, Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1, 36 x 91 x 13,46 mm

    Specificaties

    Cisco switchcompnent: 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, ..... specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 75 °C
    Gewicht en omvang
    Afmetingen (BxDxH) 36 x 91 x 13.46 mm
    Kenmerken
    Veiligheid Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1
    Netwerk
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ae

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 202549

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652).
    Cisco
    Cisco
    2999.59 EUR new
    Cisco X2-10GB-LR=. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1. Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm
    Cisco switchcompnent: 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, ..... Cisco switchcompnent: 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, .....
    https://www.centralpoint.nl/switchcomponenten/cisco/10gbase-lr-module-supports-a-link-length-of-10-kilometers-on-standard-single-mode-fiber-smf-g-652-art-x2-10gb-lr-num-455978/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder