• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Refurbished
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: switchcomponenten
    6,-excl. btw 7,26incl. btw
    Op voorraad (4)
    Levertijd:
    1 werkdag
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Refurbished licht gebruikt
    Refurbished licht gebruikt

    Dit is een refurbished product en is in gebruik geweest, maar is nu weer zo goed als nieuw. Een product met deze classificatie is in een perfecte technische conditie en heeft zeer beperkte cosmetische gebruikssporen en/of met een enkel meer uitgesproken gebruiksspoor.

    • In perfecte technische conditie;
    • Beperkte cosmetische gebruikssporen zijn mogelijk;
    • Met het standaard voordeel van Centralpoint.nl;
    • Altijd 12 maanden garantie.
    3com 3CSFP97-R4 switchcompnent

    3com switchcompnent: 1000BASE-LH SFP Transceiver (Refurbished LG)

    Productcode: 3CSFP97-R4
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    3com switchcompnent: 1000BASE-LH SFP Transceiver (Refurbished LG) kenmerken

    Flexibele Gigabit Ethernet Verbinding
    Met deze SFP (Small Form-factor Plug-in) transceiver kan één 1000BASE-LH verbinding gemaakt worden. SFP's hebben een formaat dat half zo groot is als de huidige standaard.

    Verschillende SFP's kunnen door elkaar gebruikt worden op dezelfde switch voor maximale flexibiliteit. De verbinding en bijbehorende poort aan het andere eind van de verbinding moeten echter wel passen bij de gekozen soort SFP verbinding.

    Deze SFP transceiver kan worden gebruikt in 3Com switches en modules die SFP modules ondersteunen. Een up-to-date lijst van deze producten kan worden gevonden op de 3Com website.

    - Het eenvoudige ontwerp van de SFP herdefinieert gebruiksvriendelijkheid met uitstekende mechanische en optische prestaties.
    - Voor het maken van één 1000BASE-LH verbinding, over een maximaal 70 km lange single mode glasvezelkabel.
    - Andere SFP's van 3Com zijn: 3Com 1000BASE-SX SFP Transceiver (3CSFP91), 3Com 1000BASE-LX SFP Transceiver (3CSFP92) en 3Com 1000BASE-T SFP Transceiver (3CSFP93).

    3com 1000BASE-LH SFP Transceiver, 1 Gbit/s, Bedraad

    Specificaties

    3com switchcompnent: 1000BASE-LH SFP Transceiver (Refurbished LG) specificaties
    Kenmerken
    Intern Ja
    Netwerk
    Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
    Connectiviteitstechnologie Bedraad

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1000BASE-LH SFP Transceiver
    3com
    3com
    7.26 EUR new
    Flexibele Gigabit Ethernet Verbinding
    Met deze SFP (Small Form-factor Plug-in) transceiver kan één 1000BASE-LH verbinding gemaakt worden. SFP's hebben een formaat dat half zo groot is als de huidige standaard.

    Verschillende SFP's kunnen door elkaar gebruikt worden op dezelfde switch voor maximale flexibiliteit. De verbinding en bijbehorende poort aan het andere eind van de verbinding moeten echter wel passen bij de gekozen soort SFP verbinding.

    Deze SFP transceiver kan worden gebruikt in 3Com switches en modules die SFP modules ondersteunen. Een up-to-date lijst van deze producten kan worden gevonden op de 3Com website.

    - Het eenvoudige ontwerp van de SFP herdefinieert gebruiksvriendelijkheid met uitstekende mechanische en optische prestaties.
    - Voor het maken van één 1000BASE-LH verbinding, over een maximaal 70 km lange single mode glasvezelkabel.
    - Andere SFP's van 3Com zijn: 3Com 1000BASE-SX SFP Transceiver (3CSFP91), 3Com 1000BASE-LX SFP Transceiver (3CSFP92) en 3Com 1000BASE-T SFP Transceiver (3CSFP93).
    3com switchcompnent: 1000BASE-LH SFP Transceiver (Refurbished LG) 3com switchcompnent: 1000BASE-LH SFP Transceiver (Refurbished LG)
    https://www.centralpoint.nl/switchcomponenten/3com/1000base-lh-sfp-transceiver-module-art-3csfp97-r4-num-8199459/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder