• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Switchcomponenten (145 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Logitech : Kit Group inc NUC i5+K400 INTL
    (NUC/GRO/INTL/2)
      Logitech Kit Group inc NUC i5+K400 INTL
    2979,- excl. btw
    3604,59 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    Logitech : K/MS SP4 Pre-Conf for SRS
    (MS SP4 FOR SRS)
      K / MS SP4 Pre-Conf for Logitech SRS
    1499,- excl. btw
    1813,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Logitech : Kit Group inc NUC i5+K400 NL
    (NUC/GRO/NL/1)
      Logitech Kit Group inc NUC i5+K400 NL
    2979,- excl. btw
    3604,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Netgear switchcompnent: Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module
    (AGM732F)
      Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX
    339,- excl. btw
    410,19 incl.btw
    Voorraad 17
    Gratis verzending
    Netgear switchcompnent: Adapter 10GbE SFP+
    (AX743-10000S)
      Netgear Adapter 10GbE SFP+. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad
    349,- excl. btw
    422,29 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    D-link switchcompnent: 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter - Roestvrijstaal
    (DEM-310GT)
      D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX. Kleur van het product: Roestvrijstaal. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
    81,- excl. btw
    98,01 incl.btw
    Voorraad 64
    Gratis verzending
    Cisco : Room Kit w/Touch10 - Subscription only
    (CS-KIT-MSRP-K9)
      Room Kit w / Touch10 - Subscription only
    4559,- excl. btw
    5516,39 incl.btw
    Voorraad 6
    Lindy switchcompnent: 10 x RJ-45 Port Blockers with Key, Black - Zwart
    (40470)
      Lindy 40470. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart
    23,- excl. btw
    27,83 incl.btw
    Voorraad 29
    Gratis verzending
    Netgear switchcompnent: XCM89P - Groen
    (XCM89P-10000S)
      Netgear XCM89P. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Groen
    579,- excl. btw
    700,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Netgear switchcompnent: XCM89UP - Groen
    (XCM89UP-10000S)
      Netgear XCM89UP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Groen
    829,- excl. btw
    1003,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Netgear switchcompnent: RPS4000v2 - Grijs
    (RPS4000-200NES)
      Netgear RPS4000v2. Kleur van het product: Grijs
    1069,- excl. btw
    1293,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Polycom : Pano 4K Wireless Pres. System
    (7200-84685-101)
      Pano 4K Wireless Pres. System
    2039,- excl. btw
    2467,19 incl.btw
    Voorraad 10
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, .....
    bespaar
    662,27
    (X2-10GB-LR=)
      Cisco X2-10GB-LR=. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7 / 2001; Laser Class 1 IEC60825-1. Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm
    2349,- excl. btw
    2842,29 incl.btw
    Voorraad 18
    Gratis verzending
    Cisco : Bdl/Spark Board 55
    (SPARK-BOARD55-K9?BDL GR6210593)
      Bdl / Cisco Spark Board 55
    5929,- excl. btw
    7174,09 incl.btw
    Gratis verzending
    D-link switchcompnent: 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter
    (DEM-312GT2)
      D-Link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
    319,- excl. btw
    385,99 incl.btw
    Gratis verzending
    D-link switchcompnent: 300 W, 221 538 h MTBF, 27.5 x 7.9 x 4 cm, 1.01 kg - Grijs
    (DXS-PWR300AC)
      D-Link DXS-PWR300AC. Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 300 W. Afmetingen (BxDxH): 79 x 40 x 275 mm, Gewicht: 1,01 g
    779,- excl. btw
    942,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: Two 10/100 Routed Port HWIC
    (HWIC-2FE=)
      Cisco Two 10 / 100 Routed Port HWIC. Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit / s, Datalink-protocollen: IEEE802.3 + IEEE802.2 SAP, IEEE802.3 + IEEE802.2 SNAP, IEEE 802.1Q VLAN, PPPoE, SNMP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Afmetingen (BxDxH): 78 x 120 x 19,5 mm, Gewicht: 72,57 g
    • U bespaart 17%
    989,- excl. btw
    1196,69 incl.btw
    Voorraad 14
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: 10GBASE-SR X2 Module
    1747,90
    1179,-
    (X2-10GB-SR=)
      Cisco 10GBASE-SR X2 Module. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7 / 2001; Laser Class 1 IEC60825-1. Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm
    1179,- excl. btw
    1426,59 incl.btw
    Voorraad 28
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise switchcompnent: 3800 4-port Stacking Module - Grijs
    (J9577A)
      Hewlett Packard Enterprise 3800 4-port Stacking Module. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: Stacking. Kleur van het product: Grijs
    1339,- excl. btw
    1620,19 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: HWIC-1B-U - Groen, Zilver
    (HWIC-1B-U=)
      Cisco HWIC-1B-U. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Groen, Zilver. Gewicht: 204 g
    619,- excl. btw
    748,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: 2 Port Channelized T1/E1 and ISDN PRI High Speed WAN Interface Card
    (HWIC-2CE1T1-PRI=)
      Cisco HWIC-2CE1T1-PRI=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: UL60950, C22.2 No.60950, EN60950, AS / NZS3260 & TS001, IEC60950. Afmetingen (BxDxH): 78,2 x 120,4 x 90,1 mm, Gewicht: 90 g. Compatibele besturingssystemen: IOS 12.4(11)XW4, 12.4(20)T
    3699,- excl. btw
    4475,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: Catalyst 4500 E-Series Family Slot Cover Spare - Roestvrijstaal
    (C4K-SLOT-CVR-E=)
      Cisco C4K-SLOT-CVR-E=. Kleur van het product: Roestvrijstaal
    42,- excl. btw
    50,82 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Zyxel switchcompnent: SEC1024, 24-port SHDSL extension card
    (91-004-148001B)
      ZyXEL SEC1024, 24-port SHDSL extension card
    57,- excl. btw
    68,97 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: 10GBASE X2-10GB-CX4 Module
    (X2-10GB-CX4=)
      Cisco 10GBASE X2-10GB-CX4 Module. Bekabelingstechnologie: CX4 (copper). Intern geheugen: 10000 MB
    459,- excl. btw
    555,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: Catalyst 4900M 8-port 10GBASE-T RJ-45 half card, Spare - Grijs
    (WS-X4908-10G-RJ45=)
      Cisco WS-X4908-10G-RJ45=. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Netwerkfuncties: 10 Gigabit Ethernet. Kleur van het product: Grijs. Afmetingen (BxDxH): 188 x 209 x 49 mm, Gewicht: 1,1 kg. Compatibele besturingssystemen: Cisco IOS
    3059,- excl. btw
    3701,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco : P2 HD 1310 nm Tx Premium 12 dBm SC/APC
    (P2HD1.2G13TXP12=)
      P2 HD 1310 nm Tx Premium 12 dBm SC / APC
    7069,- excl. btw
    8553,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: Catalyst 6500 Distributed Forwarding Card 3CXL f/ WS-X67XX, Spare
    (WS-F6700-DFC3CXL=)
      Cisco WS-F6700-DFC3CXL=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Intern geheugen: 1024 MB
    22009,- excl. btw
    26630,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Belkin switchcompnent: 8-pack Server Interface Module PS/2 - Zwart
    (F1DP101AEAAP-8P)
      Belkin 8-pack Server Interface Module PS / 2. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart
    369,- excl. btw
    446,49 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    Zyxel switchcompnent: MM-7201 Management Module
    (91-010-091001B)
      ZyXEL MM-7201 Management Module. Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad
    679,- excl. btw
    821,59 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Zyxel switchcompnent: 91-004-503001B
    (91-004-503001B)
      ZyXEL 91-004-503001B. Connectiviteitstechnologie: Bedraad
    899,- excl. btw
    1087,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Zyxel switchcompnent: ALC1248G-51 - Groen
    (91-004-471001B)
      ZyXEL ALC1248G-51. Overdrachtssnelheid: 0,025 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Groen. Typisch stroomverbruik: 69 W, Stroomvoorziening: -48V DC. Certificering: CE UL 60950, CSA 60950 FCC part 15 Class A ITU-T K.20 ETSI 300 019. EN55022 class A EN55024 class A . Afmetingen (BxDxH): 390,6 x 240 x 13,8 mm, Gewicht: 500 g
    1659,- excl. btw
    2007,39 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: Catalyst 4500 NetFlow Services Card (Sup IV/V)(Spare)
    (WS-F4531=)
      Cisco Catalyst 4500 NetFlow Services Card (Sup IV / V)(Spare)
    2269,- excl. btw
    2745,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Zyxel switchcompnent: 91-010-123001B
    (91-010-123001B)
      ZyXEL 91-010-123001B. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000 BaseT(X)
    2849,- excl. btw
    3447,29 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: CWDM 1530-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2-Gb Fibre Channel - Groen
    (CWDM-SFP-1530=)
      Cisco CWDM 1530-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2-Gb Fibre Channel. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Kleur van het product: Groen
    3779,- excl. btw
    4572,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: Catalyst 4900M 4-port 10GbE half card with X2 interfaces, Spare - Zilver
    (WS-X4904-10GE=)
      Cisco WS-X4904-10GE=. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Netwerkfuncties: 10 Gigabit Ethernet. Kleur van het product: Zilver. Afmetingen (BxDxH): 188 x 209 x 49 mm, Gewicht: 700 g. Compatibele besturingssystemen: Cisco IOS
    4439,- excl. btw
    5371,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: Catalyst 4900M 8-port 10GbE half card with X2 interfaces, Spare - Zilver
    (WS-X4908-10GE=)
      Cisco WS-X4908-10GE=. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Netwerkfuncties: 10 Gigabit Ethernet. Kleur van het product: Zilver. Afmetingen (BxDxH): 188 x 209 x 49 mm, Gewicht: 1,1 kg. Compatibele besturingssystemen: Cisco IOS
    6579,- excl. btw
    7960,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: Catalyst 4500 E-Series 6-port 10 Gigabit Ethernet (X2) module, Spare - Zilver
    (WS-X4606-X2-E=)
      Cisco WS-X4606-X2-E=. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-X / 1GBASE-X. Kleur van het product: Zilver. Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC 15J Class A, VCCI Class A, CE Marking, EN 55022 Class A, EN 55024 Class A, CISPR 22 Class A, AS / . Afmetingen (BxDxH): 362 x 273 x 30 mm. Compatibele besturingssystemen: Cisco IOS
    13179,- excl. btw
    15946,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Hp switchcompnent: Rubber Footing Kit - Zwart
    (5064-4254)
      HP Rubber Footing Kit. Kleur van het product: Zwart
    30,- excl. btw
    36,30 incl.btw
    Gratis verzending
    Ibm switchcompnent: Flex System EN2024 4-port 1Gb Ethernet Adapter
    (49Y7900)
      IBM Flex System EN2024 4-port 1Gb Ethernet Adapter
    66,- excl. btw
    79,86 incl.btw
    Voorraad 11
    Gratis verzending
    Dell switchcompnent: PCT 62xx 48 Gbps-stapelmodule inclusief kabel voor in de stack van 1 m - kit
    (409-10008)
      DELL 409-10008. Overdrachtssnelheid: 48 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad
    189,- excl. btw
    228,69 incl.btw
    Gratis verzending
    Zyxel switchcompnent: MP-7202 PoE PSU
    (91-010-103001B)
      ZyXEL MP-7202 PoE PSU
    609,- excl. btw
    736,89 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Cisco : TelePresence MX200 Gen 2 Floor Stand Kit
    (CTS-MX200-FSK=)
      TelePresence MX200 Gen 2 Floor Stand Kit
    1829,- excl. btw
    2213,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Zyxel switchcompnent: MI-7248 Gigabit Module
    (91-010-081001B)
      ZyXEL MI-7248 Gigabit Module. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad
    2699,- excl. btw
    3265,79 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    Zyxel switchcompnent: 91-010-147001B
    (91-010-147001B)
      ZyXEL 91-010-147001B. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000 BaseT(X)
    2849,- excl. btw
    3447,29 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: Catalyst 4900M 20-port 10/100/1000 RJ-45 half card - Zilver
    (WS-X4920-GB-RJ45=)
      Cisco WS-X4920-GB-RJ45=. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Netwerkfuncties: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet. Kleur van het product: Zilver. Afmetingen (BxDxH): 188 x 209 x 49 mm, Gewicht: 700 g. Compatibele besturingssystemen: Cisco IOS
    3059,- excl. btw
    3701,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: 4-Port T1/E1 Clear Channel High-Speed WAN Interface Card
    (HWIC-4T1/E1=)
      Cisco 4-Port T1 / E1 Clear Channel High-Speed WAN Interface Card. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: EN60950. Afmetingen (BxDxH): 78,2 x 120,4 x 19,1 mm, Gewicht: 90 g. Compatibele besturingssystemen: IOS 12.4(11)XW5, 12.4(20)T
    3079,- excl. btw
    3725,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel - Violet
    (CWDM-SFP-1490=)
      Cisco CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Kleur van het product: Violet
    3779,- excl. btw
    4572,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: CWDM 1590-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel - Rood
    (CWDM-SFP-1590=)
      Cisco CWDM 1590-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Kleur van het product: Rood
    3779,- excl. btw
    4572,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: CWDM 1610-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel - Bruin
    (CWDM-SFP-1610=)
      Cisco CWDM 1610-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Kleur van het product: Bruin
    3779,- excl. btw
    4572,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco : MX800 Dual Screen Wall Mount Kit
    (CTS-MX800-D-WMK=)
      Cisco MX800 Dual Screen Wall Mount Kit
    4139,- excl. btw
    5008,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco : Bdl/Spark Board 55
    (SPARK-BOARD55-K9?BDL MT6031901)
      Bdl / Cisco Spark Board 55
    5199,- excl. btw
    6290,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: Catalyst 6500 Distributed Forwarding Card f/WS-X67xx Modules, Spare
    (WS-F6700-DFC3C=)
      Cisco WS-F6700-DFC3C=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Intern geheugen: 512 MB
    6599,- excl. btw
    7984,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: 2-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare - Zwart, Grijs, Oranje
    (SPA-2X1GE-V2=)
      Cisco SPA-2X1GE-V2=. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Grijs, Oranje. Typisch stroomverbruik: 13,1 W. Veiligheid: UL 60950-1, CSA C22 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950, EN 60825-1, EN 60825-2, 21 C, Elektromagnetische compatibiliteit: CFR 47, FCC Part 15-Class A, ICES 003-Class A, CISPR 22 Class A, EN 55022 Class A, EN 300386 Class A. Afmetingen (BxDxH): 171,5 x 184,9 x 20,3 mm, Gewicht: 340 g
    7649,- excl. btw
    9255,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: Distributed Forwarding Card-3BXL for 6700 Series line cards with 1 GB DRAM, Spare
    (WS-F6700-DFC3BXL=)
      Cisco WS-F6700-DFC3BXL=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Intern geheugen: 1024 MB
    11319,- excl. btw
    13695,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: Nexus 7000 18-Slot Chassis 110Gbps/Slot Fabric Module, Spare - Grijs
    (N7K-C7018-FAB-2=)
      Cisco N7K-C7018-FAB-2=. Kleur van het product: Grijs. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, AS / NZS 60950. Beheerplatform: Cisco DCNM 6.0, Prestatiebeheer: SNMPv3, v2c, v1. Afmetingen (BxDxH): 44 x 186,2 x 376 mm
    17149,- excl. btw
    20750,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco : Bdl/Telepresence MX300 55 Gen2 PHD 1080p
    (CTS-MX300-K9?BDL 7371922)
      Bdl / Telepresence MX300 55 Gen2 PHD 1080p
    19769,- excl. btw
    23920,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: 8 Lead Octal Cable and 8 Male V35 DTE Connectors
    (CAB-OCT-V35-MT=)
      Cisco CAB-OCT-V35-MT=. Overdrachtssnelheid: 48 Gbit / s, Bekabelingstechnologie: UTP
    579,- excl. btw
    700,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Apc switchcompnent: NetBotz Room Monitor 355
    (NBWL0356?KIT)
      APC NetBotz Room Monitor 355. Datalink-protocollen: DHCP,DNS,HTTP,HTTPS,SMTP,SOCKS,TCP / IP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Certificering: RoHS. Afmetingen (BxDxH): 170 x 94 x 210 mm
    1449,- excl. btw
    1753,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel - Oranje
    (CWDM-SFP-1570=)
      Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Kleur van het product: Oranje
    3779,- excl. btw
    4572,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: 10GBASE-ZR XENPAK Module
    (XENPAK-10GB-ZR=)
      Cisco 10GBASE-ZR XENPAK Module. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR-1040. Afmetingen (BxDxH): 36 x 121 x 18 mm
    12229,- excl. btw
    14797,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Polycom : EE Director 2 + 2 x EE IV-12x Cam
    (7230-69420-101)
      EE Director 2 + 2 x EE IV-12x Cam
    16369,- excl. btw
    19806,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcompnent: Module 48p 10/100/1000 Ethernet for Catalyst 6500
    (WS-X6748-GE-TX=)
      Cisco Module 48p 10 / 100 / 1000 Ethernet for Catalyst 6500. Data link protocols: Ethernet / Fast Ethernet / Gigabit Ethernet, Cabling technology: 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T. Internal memory: 1.3. Dimensions (WxDxH): 356 x 406 x 30
    17579,- excl. btw
    21270,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Hp switchcompnent: Rubber Bumper Kit - Zwart
    (593355-001)
      HP Rubber Bumper Kit. Kleur van het product: Zwart
    30,- excl. btw
    36,30 incl.btw
    Gratis verzending
    Polycom : Real Presence Debut
    (7230-69725-101)
      Real Presence Debut
    2319,- excl. btw
    2805,99 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Polycom : RealPresenceGroup 700-720p EE IV12x
    (7200-64270-101)
      RealPresenceGroup 700-720p EE IV12x
    19129,- excl. btw
    23146,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Avocent switchcompnent: LongView PS/AT Keyboard, Serial Mouse & VGA video - 6 ft - Wit
    (CSER-6A)
      Avocent PS / AT Keyboard, Serial Mouse & VGA video - 6 ft. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Wit
    30,- excl. btw
    36,30 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise switchcompnent: HP 58x0AF Front (port side) to Back (power side) Airflow Fan Tray - Zwart
    (JC683A)
      Hewlett Packard Enterprise JC683A. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Certificering: RoHS, WEEE, REACH
    93,- excl. btw
    112,53 incl.btw
    Gratis verzending
    Ibm switchcompnent: Brocade 20-port 8Gb SAN Switch Module - Zilver
    (44X1920)
      IBM Brocade 20-port 8Gb SAN Switch Module. Overdrachtssnelheid: 8192 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zilver
    10279,- excl. btw
    12437,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Ibm switchcompnent: SmartCloud Entry for Flex System, v2.x w/3 Year SW S&S
    (00D4840)
      IBM SmartCloud Entry for Flex System, v2.x w / 3 Year SW S&S
    21829,- excl. btw
    26413,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise switchcompnent: HP 2530 8-port Switch Power Adapter Shelf - Zwart
    (J9820A)
      Hewlett Packard Enterprise J9820A. Kleur van het product: Zwart. Afmetingen (BxDxH): 171,5 x 133,4 x 44,5 mm, Gewicht: 270 g
    50,- excl. btw
    60,50 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    Polycom : HDX Touch Control
    (8200-30070-006)
      HDX Touch Control
    1909,- excl. btw
    2309,89 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Polycom : RealPresence Group 310-720p EE AC
    (7200-65320-101)
      RealPresence Group 310-720p EE AC
    3379,- excl. btw
    4088,59 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder