• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: routers
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 3
    • Ethernet LAN
    • type xDSL aansluiting dsl
    329,-excl. btw 398,09incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 3 juni 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 3 juni 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Lancom Systems 61082 router

    Lancom Systems router: 1631E - Zwart, Wit

    Productcode: 61082  |  EAN/UPC: 4044144610820
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Lancom Systems router: 1631E - Zwart, Wit kenmerken

    Lancom Systems 1631E. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). WAN-poort: Ethernet (RJ-45). type xDSL aansluiting: DSL, DSL-specificatie: ADSL, SDSL, VDSL. Netwerkstandaard: IEEE 802.3az, Aantal gebruikers: 25 gebruiker(s). Routing protocols: RIP-2, Datalink-protocollen: ARP, proxy ARP, BOOTP, LANCAPI, DHCP, DNS, HTTP, HTTPS, IP, ICMP, NTP/SNTP, NetBIOS, PPPoE..., Beheerprotocollen: TFTP, HTTP, HTTPS, Telnet/SSL, SSH, SNMP, TACACS+

    Lancom Systems 1631E, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), DSL, ADSL, SDSL, VDSL, IEEE 802.3az

    Specificaties

    Lancom Systems router: 1631E - Zwart, Wit specificaties
    Beheerfuncties
    Reset button Ja
    Beveiliging
    MAC adres filtering Ja
    Autenticatiemethode PAP, CHAP, MS-CHAP, MS-CHAPv2
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen HTTPS
    Firewall VPN, NAT
    VPN tunnels quantity 3
    Design
    Kleur van het product Zwart, Wit
    LED-indicatoren Ja
    Rack-montage Ja
    DSL-eigenschappen
    DSL-specificatie ADSL, SDSL, VDSL
    type xDSL aansluiting DSL
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 5 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 95 procent
    Energie
    AC invoer voltage 230 V
    Typisch stroomverbruik 10 W
    Ethernet LAN-eigenschappen
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 10/100/1000Base-T(X)
    Gewicht en omvang
    Diepte 140 mm
    Breedte 210 mm
    Hoogte 45 mm
    Inhoud van de verpakking
    Meegeleverde kabels LAN (RJ-45)
    Gebruikershandleiding Ja
    Inclusief AC-adapter Ja
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.3az
    Aantal gebruikers 25 gebruiker(s)
    ISDN-aansluiting Ja
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Poorten & interfaces
    Aantal USB-aansluitingen 1
    Fibre channel-poorten 1
    WAN-poort Ethernet (RJ-45)
    Aansluiting voor netstroomadapter Ja
    Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 3
    Prestatie
    Upgraden van firmware mogelijk Ja
    Plug and play Ja
    Protocollen
    VoIP protocollen SIP ALG
    Beheerprotocollen TFTP, HTTP, HTTPS, Telnet/SSL, SSH, SNMP, TACACS+
    DHCP server Ja
    DHCP client Ja
    Datalink-protocollen ARP, proxy ARP, BOOTP, LANCAPI, DHCP, DNS, HTTP, HTTPS, IP, ICMP, NTP/SNTP, NetBIOS, PPPoE (server), RADIUS, RIP-1, RIP-2, RTP, SIP, SNMP, TCP, TFTP, UDP, VRRP
    Routing protocols RIP-2
    Ondersteunde netwerkprotocollen PPPoE, Multi-PPPoE, ML-PPP, PPTP (PAC/PNS), IPoE (w/wo DHCP), RIP-1, RIP-2, VLAN, IP
    DMZ support Ja
    Technische details
    Quality of Service (QoS) Ja
    Ethernet LAN Ja

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 15,- 18,15
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Kies uw netwerk kabel
    Kies uw netwerk kabel Meebestellen excl. btw incl. btw
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 1m 9,- 10,89
    Advanced Cable Technology UTP CAT6 0.25m 10,- 12,10
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 2m 10,- 12,10
    Advanced Cable Technology UTP CAT6 2m 11,- 13,31
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 3m 11,- 13,31
    Advanced Cable Technology UTP CAT6A 0.5m 11,- 13,31
    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Line Interactive 390W 77,- 93,17
    APC UPS: Back-UPS Pro 900 185,- 223,85
    APC UPS: Back-UPS Pro 1500 289,- 349,69
    Kies uw acces point
    Kies uw acces point Meebestellen excl. btw incl. btw
    Cisco WAP121 Wireless-N Access Point met PoE 75,- 90,75
    Kies uw powerline adapter
    Kies uw powerline adapter Meebestellen excl. btw incl. btw
    NETGEAR powerline adapter: 1000 Mbps - 1 Gigabit Port - 2pack 65,- 78,65

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    35,- excl. btw
    42,35 incl.btw
    C2G fiber optic kabel: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
      C2G 85505. Lengte snoer: 2 m. Soort
      kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST,
      Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 9
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 2 m. Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    28,- excl. btw
    33,88 incl.btw
    Voorraad 178
    Lancom Systems router: 7100+ - Zwart
    • U bespaart 13%
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 4
    • Ethernet LAN
    2129,- excl. btw
    2576,09 incl.btw
    C2G netwerkkabel: 10m Cat6 Patch Cable
    • Lengte snoer 10 m
    23,- excl. btw
    27,83 incl.btw
    Voorraad 298
    C2G netwerkkabel: 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw
    • Lengte snoer 2 m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 1151

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1631E
    Lancom Systems
    Lancom Systems
    398.09 EUR new
    Lancom Systems router: 1631E - Zwart, Wit Lancom Systems router: 1631E - Zwart, Wit
    bezoeker(s) bekeken<br>dit product vandaag 2 https://www.centralpoint.nl/routers/lancom-systems/1631e-art-61082-num-4510317/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder