• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: routers
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 3 aantal ethernet lan (rj-45)-poorten
    • Ethernet LAN
    • DSL type xdsl aansluiting
    319,-excl. btw 385,99incl. btw
    Op voorraad (11)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    Lancom Systems 61082 router

    Lancom Systems router: 1631E - Zwart, Wit

    Productcode: 61082  |  EAN/UPC: 4044144610820
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Lancom Systems router: 1631E - Zwart, Wit kenmerken

    Lancom Systems 1631E. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). WAN-poort: Ethernet (RJ-45). type xDSL aansluiting: DSL, DSL-specificatie: ADSL, SDSL, VDSL. Netwerkstandaard: IEEE 802.3az, Aantal gebruikers: 25 gebruiker(s). Routing protocols: RIP-2, Datalink-protocollen: ARP, proxy ARP, BOOTP, LANCAPI, DHCP, DNS, HTTP, HTTPS, IP, ICMP, NTP/SNTP, NetBIOS, PPPoE (server),, Beheerprotocollen: TFTP, HTTP, HTTPS, Telnet/SSL, SSH, SNMP, TACACS+

    Lancom Systems 1631E, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), DSL, ADSL, SDSL, VDSL, IEEE 802.3az, RIP-2

    Specificaties

    Lancom Systems router: 1631E - Zwart, Wit specificaties
    Beheerfuncties
    Reset button Ja
    Beveiliging
    Autenticatiemethode PAP, CHAP, MS-CHAP, MS-CHAPv2
    VPN tunnels quantity 3
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen HTTPS
    Firewall VPN, NAT
    MAC adres filtering Ja
    Design
    Kleur van het product Zwart, Wit
    Rack-montage Ja
    LED-indicatoren Ja
    Draadloos LAN
    Wi-Fi Nee
    DSL-eigenschappen
    DSL-specificatie ADSL, SDSL, VDSL
    type xDSL aansluiting DSL
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 5 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 95 procent
    Energie
    Typisch stroomverbruik 10 W
    AC invoer voltage 230 V
    Ethernet LAN-eigenschappen
    Bekabelingstechnologie 10/100/1000Base-T(X)
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
    Gewicht en omvang
    Hoogte 45 mm
    Diepte 140 mm
    Breedte 210 mm
    Inhoud van de verpakking
    Meegeleverde kabels LAN (RJ-45)
    Inclusief AC-adapter Ja
    Gebruikershandleiding Ja
    Netwerk
    ISDN-aansluiting Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.3az
    Aantal gebruikers 25 gebruiker(s)
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Poorten & interfaces
    Aansluiting voor netstroomadapter Ja
    WAN-poort Ethernet (RJ-45)
    Fibre channel-poorten 1
    Aantal USB-aansluitingen 1
    Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 3
    Prestatie
    Plug and play Ja
    Upgraden van firmware mogelijk Ja
    Protocollen
    VoIP protocollen SIP ALG
    Routing protocols RIP-2
    Beheerprotocollen TFTP, HTTP, HTTPS, Telnet/SSL, SSH, SNMP, TACACS+
    Datalink-protocollen ARP, proxy ARP, BOOTP, LANCAPI, DHCP, DNS, HTTP, HTTPS, IP, ICMP, NTP/SNTP, NetBIOS, PPPoE (server), RADIUS, RIP-1, RIP-2, RTP, SIP, SNMP, TCP, TFTP, UDP, VRRP
    Ondersteunde netwerkprotocollen PPPoE, Multi-PPPoE, ML-PPP, PPTP (PAC/PNS), IPoE (w/wo DHCP), RIP-1, RIP-2, VLAN, IP
    DHCP server Ja
    DHCP client Ja
    DMZ support Ja
    Technische details
    Ethernet LAN Ja
    Quality of Service (QoS) Ja

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Soort stekkers: Mannelijk/
      Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad 133
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Soort stekkers: Mannelijk/
      Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 326
    C2G fiber optic kabel: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 85505. Aansluiting 1: ST,
      Aansluiting 2: ST, Soort stekkers:
      Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 3
    Lancom Systems router: 7100+ - Zwart
    • 4 aantal ethernet lan (rj-45)-poorten
    • Ethernet LAN
    2129,- excl. btw
    2576,09 incl.btw
    Voorraad 1
    C2G netwerkkabel: 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw
    • 2 m lengte snoer
    • Blauw kleur van het product
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 1472
    C2G netwerkkabel: 10m Cat6 Patch Cable - Zwart
    • 10 m lengte snoer
    • Zwart kleur van het product
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 52

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1631E
    Lancom Systems
    Lancom Systems
    385.99 EUR new
    Lancom Systems 1631E. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). WAN-poort: Ethernet (RJ-45). type xDSL aansluiting: DSL, DSL-specificatie: ADSL, SDSL, VDSL. Netwerkstandaard: IEEE 802.3az, Aantal gebruikers: 25 gebruiker(s). Routing protocols: RIP-2, Datalink-protocollen: ARP, proxy ARP, BOOTP, LANCAPI, DHCP, DNS, HTTP, HTTPS, IP, ICMP, NTP/SNTP, NetBIOS, PPPoE (server),, Beheerprotocollen: TFTP, HTTP, HTTPS, Telnet/SSL, SSH, SNMP, TACACS+
    Lancom Systems router: 1631E - Zwart, Wit Lancom Systems router: 1631E - Zwart, Wit
    https://www.centralpoint.nl/routers/lancom-systems/1631e-art-61082-num-4510317/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder