• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: routers
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 8
    • Ethernet LAN
    • Geen type xdsl aansluiting
    640,09incl. btw 529,-excl. btw
    Op voorraad (726)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco C891F-K9 router

    Cisco router: ISR891F-K9 Integrated Services Router - Zwart, Grijs

    Productcode: C891F-K9  |  EAN/UPC: 0882658602139
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco router: ISR891F-K9 Integrated Services Router - Zwart, Grijs kenmerken

    1x GE WAN, 8 x GE LAN, 4 x PoE, USB 2.0, AUX, High-Performance, Secure Internet

    Cisco C891F-K9, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.11d,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3af, 50 gebruiker(s), BGP,EIGRP,OSPF,RIP-1,RIP-2

    Met de uitgebreide portfolio van Cisco-routers kunt u een intelligenter, responsiever en beter geïntegreerd netwerk bouwen.

    Een SD-WAN implementeren

    Bewaak, prioriteer en schaal toepassingen met geautomatiseerde implementatie via een willekeurige beveiligde verbinding.

    Profiteren van meer keuzes

    Krijg IT-flexibiliteit met eerste NFV-oplossing binnen de branche die specifiek op ondernemingen is gericht. Elke toepassing, elk platform, elke verbinding.

    On-demand schalen

    Voldoe aan bedrijfsbehoeften met onze breedste geïntegreerde netwerkservices van enterpriseklasse. Betaal naar gebruik terwijl u groeit.

    Specificaties

    Cisco router: ISR891F-K9 Integrated Services Router - Zwart, Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Web-gebaseerd management Ja
    Beveiliging
    MAC adres filtering Ja
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 3DES,128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,DES,HTTPS,IPSEC,...
    Firewall Ja
    Firewall Cisco IOS
    Design
    Kleur van het product Zwart, Grijs
    LED-indicatoren Ja
    Aan/uitschakelaar Ja
    DSL-eigenschappen
    type xDSL aansluiting Nee
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Hoogte bij opslag 0 - 4570 m
    Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 85 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag 0 - 65 °C
    Energie
    Type stroombron Sector
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    AC invoer voltage 100-240 V
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    Spanning 12 V
    Ethernet LAN-eigenschappen
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 10/100/1000Base-T(X)
    Gewicht en omvang
    Diepte 248.4 mm
    Gewicht 2500 g
    Breedte 322.8 mm
    Hoogte 44.5 mm
    Mobiel netwerken
    Datanetwerk Niet ondersteund
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.11d,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3af
    Intern modem Ja
    Network address translation (NAT) Ja
    Aantal gebruikers 50 gebruiker(s)
    ISDN-aansluiting Ja
    Poorten & interfaces
    Aantal USB-aansluitingen 1
    WAN-poort Ethernet (RJ-45)
    USB-versie 2.0
    Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 8
    Prestatie
    Intern geheugen 512 MB
    Flash memory 256 MB
    Protocollen
    Beheerprotocollen SNMPv3, SSH, CLI, HTTP, RADIUS, TACACS+
    DHCP server Ja
    DHCP client Ja
    Routing protocols BGP,EIGRP,OSPF,RIP-1...
    Ondersteunde netwerkprotocollen L2TP, L2TPv3, NAT, DHCP, DNS, ACLs, OSPF, BGP
    Technische details
    Quality of Service (QoS) Ja
    Ethernet LAN Ja
    MPN & EAN
    MPN C891F-K9
    EAN 0882658602139, 4053162430105, 8826582091920, 8826586021398

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 15,- 18,15
    Kies uw netwerk kabel
    Kies uw netwerk kabel Meebestellen excl. btw incl. btw
    Advanced Cable Technology UTP CAT6 2m 11,- 13,31
    Advanced Cable Technology UTP CAT6 0.25m 10,- 12,10
    Advanced Cable Technology UTP CAT6A 0.5m 11,- 13,31
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 3m 12,- 14,52
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 2m 16,- 19,36
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 1m 15,- 18,15
    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Line Interactive 390W 81,- 98,01
    APC UPS: Back-UPS Pro 900 185,- 223,85
    APC UPS: Back-UPS Pro 1500 299,- 361,79
    Kies uw Acces Point
    Kies uw Acces Point Meebestellen excl. btw incl. btw
    Cisco Aironet 3602i Acces Point met CleanAir technology 929,- 1124,09
    Cisco Aironet 3600 Acces Point met CleanAir technology 396,- 479,16
    Kies uw acces point
    Kies uw acces point Meebestellen excl. btw incl. btw
    Cisco WAP121 Wireless-N Access Point met PoE 79,- 95,59
    Kies uw powerline adapter
    Kies uw powerline adapter Meebestellen excl. btw incl. btw
    NETGEAR powerline adapter: 1000 Mbps - 1 Gigabit Port - 2pack 60,- 72,60
    Kies uw noodstroomvoeding
    Kies uw noodstroomvoeding Meebestellen excl. btw incl. btw
    Back-UPS 700VA noodstroomvoeding 81,- 98,01
    Back-UPS 550VA noodstroomvoeding 77,- 93,17
    VRLA, 12 V, 45 W, 2.7 kg 71,- 85,91
    Andere klanten kochten ook:
    Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    90,75 incl. btw 75,- excl. btw
    Cisco SPA112 2-Port Phone Adapter
    49,61 incl. btw 41,- excl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 644228

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 11695

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco media converter: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
      Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet
      & 1G/2G FC. Overdrachtssnelheid (max):
      1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie:
      CWDM. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Golflengte: 1470 nm. Voldoet
      aan industriestandaarden: IEEE
      802.3z....
    4669,39 incl. btw
    3859,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended .....
      Cisco GLC-LH-SMD. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC.
      Golflengte: 1300 nm, Maximaal bereik:
      10000 m, Compatibele producten: Catalyst
      Express 500/520 Cisco ME...
    954,69 incl. btw
    789,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: GLC-SX-MM (Open Box)
      Cisco GLC-SX-MM. Interface type: SFP,
      SFP transceiver type: SX. Power
      consumption (typical): 1.5. Width: 13.4,
      Depth: 56.5, Height: 8.5. Operating
      temperature range (T-T): 0 - 70, Storage
      temperature range (T-T): -40 - 85
    302,50 incl. btw
    250,- excl. btw
    Voorraad 10
    Cisco router: ISR892FSP-K9 Integrated Services Router - Zwart
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 8
    • Ethernet LAN
    • Geen type xdsl aansluiting
    833,69 incl. btw
    689,- excl. btw
    Voorraad 524
    Cisco router: 896VA Gigabit Ethernet security router with SFP and VDSL/ADSL2+ Annex B - Zwart
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 8
    • Ethernet LAN
    1208,79 incl. btw
    999,- excl. btw
    Voorraad 56
    C2G netwerkkabel: 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw
    • Lengte snoer 2 m
    10,89 incl. btw
    9,- excl. btw
    Voorraad 813
    C2G netwerkkabel: 10m Cat6 Patch Cable
    • Lengte snoer 10 m
    29,04 incl. btw
    24,- excl. btw
    Voorraad 118
    C2G netwerkkabel: 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs
    • Lengte snoer 5 m
    14,52 incl. btw
    12,- excl. btw
    Voorraad 656
    Cisco wireless router: 8 x GE, 1 x GE/SFP, VDSL/ADSL2+, ISDN, QoS, USB 2.0 - Zwart
    • Interfacetype Ethernet LAN gigabit ethernet
    1208,79 incl. btw
    999,- excl. btw
    Voorraad 88
    Cisco wireless router: 891F - Zwart
    • U bespaart 22%
    • Wifi-band dual-band (2.4 ghz / 5 ghz)
    • WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max) 54 Mbit/s
    • Soort antenne extern
    • Interfacetype Ethernet LAN gigabit ethernet
    1366,09 incl. btw
    1129,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco wireless router: 897VA Gigabit Ethernet security router with SFP and VDSL/ADSL2+ Annex A with Wireless - Zwart
    • U bespaart 26%
    • Wifi-band dual-band (2.4 ghz / 5 ghz)
    • Interfacetype Ethernet LAN gigabit ethernet
    1644,39 incl. btw
    1359,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    ISR891F-K9 Integrated Services Router
    Cisco
    Cisco
    640.09 EUR new
    1x GE WAN, 8 x GE LAN, 4 x PoE, USB 2.0, AUX, High-Performance, Secure Internet
    Cisco router: ISR891F-K9 Integrated Services Router - Zwart, Grijs Cisco router: ISR891F-K9 Integrated Services Router - Zwart, Grijs
    De laatste bestelling voor een<br>Cisco router was 7 uur en 43 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/routers/cisco/isr891f-k9-integrated-services-router-art-c891f-k9-num-3016758/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder