• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: Rack-toebehoren
    60,-excl. btw 72,60incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 9 maart 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 9 maart 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco C4948-BKT-KIT= rack toebehoren

    Cisco rack toebehoren: C49xx front and rear mount brackets - Roestvrijstaal

    Productcode: C4948-BKT-KIT=  |  EAN/UPC: 0746320991153
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco rack toebehoren: C49xx front and rear mount brackets - Roestvrijstaal kenmerken

    Cisco C4948-BKT-KIT=. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Rackcapaciteit: 1U, Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

    Cisco C4948-BKT-KIT=, Roestvrijstaal, 1U, 1 stuk(s), Cisco Catalyst 4900

    Specificaties

    Cisco rack toebehoren: C49xx front and rear mount brackets - Roestvrijstaal specificaties
    Kenmerken
    Rackcapaciteit 1U
    Kleur van het product Roestvrijstaal
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Compatibiliteit Cisco Catalyst 4900

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco Besturingssysteem: IOS Software for Catalyst 4900 Series Switches
      Cisco IOS Software for Cisco Catalyst
      4900 Series Switches. Softwaretype:
      Doos. Taalversie: Engels
    4509,- excl. btw
    5455,89 incl.btw
    Cisco Besturingssysteem: IOS Software for Catalyst 4900 Series Switches
      Cisco IOS Software for Cisco Catalyst
      4900 Series Switches. Softwaretype:
      Doos. Taalversie: Engels
    4529,- excl. btw
    5480,09 incl.btw
    Cisco cooling accessoire: Catalyst 4948 Fan Tray, Spare
      Cisco WS-X4991=
    239,- excl. btw
    289,19 incl.btw
    Cisco montagekit: Center Mount 19 Inch Rack Kit L/R, Spare - Roestvrijstaal
      Cisco WS-X4948-19CNTR=
    285,- excl. btw
    344,85 incl.btw
    Cisco media converter: CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
      Cisco CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet
      & 1G/2G FC. Overdrachtssnelheid (max):
      1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie:
      CWDM. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Golflengte: 1510 nm.
      Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet,
      2Gb FC,...
    3519,- excl. btw
    4257,99 incl.btw
    Cisco media converter: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
      Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet
      & 1G/2G FC. Overdrachtssnelheid (max):
      1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie:
      CWDM. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Golflengte: 1470 nm.
      Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet,
      2Gb FC,...
    3519,- excl. btw
    4257,99 incl.btw
    Cisco media converter: CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
      Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet
      and 1G/2G FC. Bekabelingstechnologie:
      CWDM. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Golflengte: 1550 nm.
      Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet,
      2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC),
      Voldoet...
    3519,- excl. btw
    4257,99 incl.btw
    Cisco router: 3925 - Zwart
    • 3 aantal ethernet lan (rj-45)-poorten
    • Ethernet LAN
    6579,- excl. btw
    7960,59 incl.btw
    Cisco router: 3945E - Zwart
    • U bespaart 27%
    • 4 aantal ethernet lan (rj-45)-poorten
    • Ethernet LAN
    15219,- excl. btw
    18414,99 incl.btw
    Cisco router: 3945E - Zwart
    • U bespaart 27%
    • 4 aantal ethernet lan (rj-45)-poorten
    • Ethernet LAN
    10129,- excl. btw
    12256,09 incl.btw
    Cisco software licentie: IOS Software for Catalyst 4900M Switches (IP Base image with 3DES)
      Cisco S49MIPBK9-12246SG=. Aantal
      licenties: 1
    76,- excl. btw
    91,96 incl.btw
    Voorraad 100
    Cisco switchcompnent: CWDM 1610-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel - Bruin
      Cisco CWDM 1610-nm SFP; Gigabit Ethernet
      and 1 and 2 Gb Fibre Channel.
      Overdrachtssnelheid: 2 Gbit/s,
      Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X.
      Kleur van het product: Bruin
    3519,- excl. btw
    4257,99 incl.btw
    Cisco switchcompnent: Catalyst 4900M 20-port 10/100/1000 RJ-45 half card - Zilver
      Cisco WS-X4920-GB-RJ45=.
      Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s,
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad,
      Netwerkfuncties: Ethernet, Fast
      Ethernet, Gigabit Ethernet. Kleur van
      het product: Zilver. Afmetingen (BxDxH):
      188 x 209 x 49 mm,...
    4399,- excl. btw
    5322,79 incl.btw
    Cisco switchcompnent: Catalyst 4900M 4-port 10GbE half card with X2 interfaces, Spare - Zilver
      Cisco WS-X4904-10GE=.
      Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s,
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad,
      Netwerkfuncties: 10 Gigabit Ethernet.
      Kleur van het product: Zilver.
      Afmetingen (BxDxH): 188 x 209 x 49 mm,
      Gewicht: 700 g. Compatibele...
    6339,- excl. btw
    7670,19 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    C49xx front and rear mount brackets
    Cisco
    Cisco
    72.60 EUR new
    Cisco C4948-BKT-KIT=. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Rackcapaciteit: 1U, Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1
    Cisco rack toebehoren: C49xx front and rear mount brackets - Roestvrijstaal Cisco rack toebehoren: C49xx front and rear mount brackets - Roestvrijstaal
    https://www.centralpoint.nl/rack-toebehoren/cisco/c49xx-front-and-rear-mount-brackets-art-c4948-bkt-kit-num-309205/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder