• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Optical cross connects equipment (14 resultaten)

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Intronics Glasvezel trekoog optische cross connect apparatuur
    34,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 4 oktober 2019
    D-Link DEM-CB300S optische cross connect apparatuur - Zwart
    211,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 4 oktober 2019
    D-Link DEM-CB100S optische cross connect apparatuur - Zwart
    147,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class QSFP+ to SFP+ Adapter Optische cross connect .....
    (720193-B21)
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class QSFP+ to SFP+ Adapter
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 oktober 2019
    Advanced Cable Technology Fiber optic SC duplex adapter singlemode OS2 optische cross connect apparatuur
    10,- excl. btw
    Voorraad: 113
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Advanced Cable Technology Fiber optic SC-ST duplex adapter optische cross connect apparatuur
    11,- excl. btw
    Voorraad: 30
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Advanced Cable Technology Fiber optic LC-SC simplex adapter optische cross connect apparatuur
    28,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Advanced Cable Technology Fiber optic adapter MTRJ optische cross connect apparatuur
    15,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder