• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Profiteer van een prijsverlaging op diverse HP producten

    Nieuwsbericht geplaatst op 22-01-2014 in de categorie Aanbiedingen

    Grijp nu uw kans met deze interessante HP actie bij Centralpoint.nl. Profiteer nu van een zeer aantrekkelijke prijsverlaging op diverse HP switches, acces points en servers. Zorg dat u er snel bij bent, want deze actie is geldig zolang de voorraad strekt, OP=OP.


    Actievoorwaarden

    • Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt, OP=OP• Deze actie heeft betrekking op onderstaande geselecteerde HP producten• Prijsverlaging is reeds in de prijs verwerkt

    Bekijk producten
    Hewlett Packard Enterprise access point: E E-MSM460 Dual Radio 802.11n (WW)
    • 1000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • 1 aantal ethernet lan (rj-45)-poorten
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Quality of Service (QoS)
    685,- excl. btw
    828,85 incl.btw
    Voorraad 119
    Hewlett Packard Enterprise switch: V 1405-8G v2 - Grijs
    • 8 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • unmanaged switch type
    80,- excl. btw
    96,80 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X132 10G SFP+ LC LR
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC LR. Soort aansluiting: SFP+,
      Vezel-optische connector: LC,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Soort
      kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 9/125, Duplex systeem:
      Volledig
    831,- excl. btw
    1005,51 incl.btw
    Voorraad 36
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    • Meer dan
      1.000.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • Gratis verzending
      vanaf €29,95
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder