• Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  •  
    € 0
    Winkelwagen

    Wentronic Cable FOC OM2 2m orange LC UPC/LC UPC Multimode

    Productcode: 71877  |  EAN/UPC: 4040849718779

    12,- excl. btw
    14,52 incl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 21 april 2020

    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

    Niet op voorraad

    Verwachte voorraad datum:

    dinsdag 21 april 2020

    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

    productinformatie

    Productbeschrijving

    Wentronic Cable FOC OM2 2m orange LC UPC/LC UPC Multimode kenmerken

    Cable FOC OM2 2m orange LC UPC/LC UPC Multimode