• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • VALADIS Niet gecategoriseerd

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    VALADIS Fiber optic SC-SC MMF duplex adapter
    (ADA-OPTSCDXBE)
      Valadis Fiber optic SC-SC MMF duplex adapter
    14,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    VALADIS RJ45 connector, doorzichtig, 8 polen (zak 100st.)
    (37519.1-100)
      RJ45 connector, doorzichtig, 8 polen (zak 100st.)
    28,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    VALADIS Tegelvoet volbad verzinkt 30/30
    (TEGELVOET 30/30)
      Tegelvoet volbad verzinkt 30 / 30
    109,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    VALADIS Duplex LC/ST multimode OM3 - 1mtr
    (D3O5AEAE300100)
      Duplex LC / ST multimode OM3 - 1mtr
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 4 december 2019
    VALADIS Fiber optic SC-SC SMF duplex adapter
    (53316-3)
      Valadis Fiber optic SC-SC SMF duplex adapter
    14,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    VALADIS Duplex LC/ST multimode OM3 - 3mtr
    (O0313.3)
      Duplex LC / ST multimode OM3 - 3mtr
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 4 december 2019
    VALADIS Wandmontage L-Beugel 50mm
    (SATL-25 ALU)
      Wandmontage L-Beugel 50mm
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 4 december 2019
    VALADIS Genexis FXP-kit-125
    (99908003)
      Genexis FXP-kit-125
    12,- excl. btw
    Voorraad: 90
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder