• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
    • Connect 393191
    Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    10,89incl. btw 9,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 24 december 2018
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 24 december 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Connect 393191

    Connect : LC-UPC/LC-UPC OS2 9/125 Fiber patch

    Productcode: 393191
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Connect : LC-UPC/LC-UPC OS2 9/125 Fiber patch kenmerken

    LC-UPC/LC-UPC OS2 9/125 Fiber patch

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    LC-UPC/LC-UPC OS2 9/125 Fiber patch
    Connect
    Connect
    10.89 EUR new
    LC-UPC/LC-UPC OS2 9/125 Fiber patch
    Connect : LC-UPC/LC-UPC OS2 9/125 Fiber patch Connect : LC-UPC/LC-UPC OS2 9/125 Fiber patch
    https://www.centralpoint.nl/niet-gecategoriseerd/connect/os2-fduplex-pcrd-zh-lc-lc-0-5m-art-393191-num-7280897/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder