• Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  •  
    € 0
    Winkelwagen

    Cisco 1000BASE-BX40 SFP 1490NM

    Productcode: GLC-BX40-DA-I=  |  EAN/UPC: 0882658632051

    Gratis
    verzending
    2.120,- excl. btw
    2.565,20 incl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 21 april 2020
    Gratis Verzending!

    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

    Niet op voorraad

    Verwachte voorraad datum:

    dinsdag 21 april 2020

    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

    productinformatie

    Productbeschrijving

    Cisco 1000BASE-BX40 SFP 1490NM kenmerken

    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX40-D - LC/PC enkele modus - maximaal 40 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm - voor Catalyst 4503, 4503-E, 4504, 4506, 4506-E