• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ALOGIC Niet gecategoriseerd

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    ALOGIC USB Kabel USB 2.0 A St. -> B St. 2m schwarz
    (USB2-02-AB)
      Alogic USB Kabel USB 2.0 A St. -> B St. 2m schwarz
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC USB Kabel USB 3.0 A St. -> B St. 2m schwarz
    (USB3-02-AB)
      Alogic USB Kabel USB 3.0 A St. -> B St. 2m schwarz
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC Displayport Kabel DPort to DPort M/M 1m schwarz
    (ELDP-01)
      Alogic Displayport Kabel DPort to DPort M / M 1m schwarz
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC USB Kabel USB2.0 USB-A to Micro-B M/M 2m grau
    (U22MCABRBK)
      Alogic USB Kabel USB2.0 USB-A to Micro-B M / M 2m grau
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC DisplayPort Kabel DPort to DPort 1m schwarz
    (MDP-DP-01-MM)
      Alogic DisplayPort Kabel DPort to DPort 1m schwarz
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC Adapter DVI-D to HDMI Kabel M/M 1m schwarz
    (DVI-HDMI-01-MM)
      Alogic Adapter DVI-D to HDMI Kabel M / M 1m schwarz
    20,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC DisplayPort Kabel DPort to DPort 2m schwarz
    (MDP-DP-02-MM)
      Alogic DisplayPort Kabel DPort to DPort 2m schwarz
    22,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC HDMI Kabel Mini HDMI to HDMI M/M High Speed 2m Ethern
    (HDC-MM-02-V2)
      Alogic HDMI Kabel Mini HDMI to HDMI M / M High Speed 2m Ethern
    22,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC HDMI Kabel Ethernet 1m schwarz
    (HDAS-V201)
      Alogic HDMI Kabel Ethernet 1m schwarz
    24,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC DisplayPort Kabel DPort to DPort 3m schwarz
    (MDP-DP-03-MM)
      Alogic DisplayPort Kabel DPort to DPort 3m schwarz
    26,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC Adapter DVI-D to HDMI Kabel M/M 3m schwarz
    (DVI-HDMI-03-MM)
      Alogic Adapter DVI-D to HDMI Kabel M / M 3m schwarz
    26,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC HDMI Kabel Mini HDMI to DVI M/M High Speed 2m
    (HDC-DVI-02-MM)
      Alogic HDMI Kabel Mini HDMI to DVI M / M High Speed 2m
    26,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC HDMI Kabel Ethernet 2m schwarz
    (HDAS-V202)
      Alogic HDMI Kabel Ethernet 2m schwarz
    28,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC Adapter DispayPort to VGA M/F 20cm schwarz
    (DP-VGA-ADPC)
      Alogic Adapter DispayPort to VGA M / F 20cm schwarz
    28,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC Adapter DVI-D to HDMI Kabel M/M 5m schwarz
    (DVI-HDMI-05-MM)
      Alogic Adapter DVI-D to HDMI Kabel M / M 5m schwarz
    28,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC Adapter DispayPort to HDMI M/M 3m schwarz
    (DP-HDMI-03-MM)
      Alogic Adapter DispayPort to HDMI M / M 3m schwarz
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC HDMI Kabel Ethernet 3m schwarz
    (HDAS-V203)
      Alogic HDMI Kabel Ethernet 3m schwarz
    34,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC Adapter HDMI to VGA 3.5mm Audio & USB Power schwarz
    (HDVG-AD-ADPG2)
      Alogic Adapter HDMI to VGA 3.5mm Audio & USB Power schwarz
    35,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC Ladekabel USB 3.1 USB-C to USB-C M/F 1m schwarz
    (MU31CC-EXT-01BLK)
      Alogic Ladekabel USB 3.1 USB-C to USB-C M / F 1m schwarz
    35,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC VGA Kabel St. - Bu. 5m Verlängerung schwarz
    (VGA-MF-05)
      Alogic VGA Kabel St. - Bu. 5m Verlängerung schwarz
    35,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC Adapter USB 3.0 Super Speed 3 Port Hub & Gigabit Ethe
    (U33HGHEDF)
      Alogic Adapter USB 3.0 Super Speed 3 Port Hub & Gigabit Ethe
    44,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC SFP Transceiver Module GLC-LH-SM Compatible 1000Base
    (GLC-LH-SM-ALG)
      Alogic SFP Transceiver Module GLC-LH-SM Compatible 1000Base
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC USB-c to DisplayPort Kabel 4K 1m schwarz
    (ELUCDV-01RBLK)
      Alogic USB-c to DisplayPort Kabel 4K 1m schwarz
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC Adapter Mini DPort to HDMI DVI VGA M/3F schwarz
    (MDP-VGDVHD-ADP)
      Alogic Adapter Mini DPort to HDMI DVI VGA M / 3F schwarz
    55,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC Ladegerät 45W USB-C,2xUSB-A, AU,EU,UK,US-Plug schwarz
    (WCC2A45BK)
      Alogic Ladegerät 45W USB-C,2xUSB-A, AU,EU,UK,US-Plug schwarz
    68,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC HDMI Konverter Bu -> VGA St. + USB Audio 1080P
    (VGA-HDUP)
      Alogic HDMI Konverter Bu -> VGA St. + USB Audio 1080P
    68,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC SFP Transceiver Module GLC-SX-mm Compatible 1000Base
    (GLC-SX-MM-ALG)
      Alogic SFP Transceiver Module GLC-SX-mm Compatible 1000Base
    68,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC SFP+ Kabel 10Gb, Kupfer, Passiv, Male to Male 1m
    (SFP-H10GB-CU1M-ALG)
      Alogic SFP+ Kabel 10Gb, Kupfer, Passiv, Male to Male 1m
    74,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC SFP+ Kabel 10Gb, Kupfer, Passiv, Male to Male 2m
    (SFP-H10GB-CU2M-ALG)
      Alogic SFP+ Kabel 10Gb, Kupfer, Passiv, Male to Male 2m
    88,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC DockingStation USB-C Travel mit Power Delivery schwar
    (UCTDHDES)
      Alogic DockingStation USB-C Travel mit Power Delivery schwar
    88,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    ALOGIC Adapter USB 3.0 -> HDMI Bu./ DVI Bu. Adapter dabei
    (USB3HDDV-ADP)
      Alogic Adapter USB 3.0 -> HDMI Bu. / DVI Bu. Adapter dabei
    107,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC Adapter Mini DPort to Dual DPort 1.2 4K 30Hz
    (MDP2DP-ADP)
      Alogic Adapter Mini DPort to Dual DPort 1.2 4K 30Hz
    114,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC DockingStation USB-C Travel Pro mit Power Delivery sc
    (UCTDPRO1)
      Alogic DockingStation USB-C Travel Pro mit Power Delivery sc
    114,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC Adapter USB-C mit HDMI/VGA/Gigabit Ethernet/USB 3.0
    (MP-UC2HVGECH)
      Alogic Adapter USB-C mit HDMI / VGA / Gigabit Ethernet / USB 3.0
    127,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC SFP Transceiver Module GLC-T Compatible 1000Base-T
    (GLC-T-ALG)
      Alogic SFP Transceiver Module GLC-T Compatible 1000Base-T
    140,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC SFP+ Kabel 10Gb, Kupfer, Passiv, Male to Male 5m
    (SFP-H10GB-CU5M-ALG)
      Alogic SFP+ Kabel 10Gb, Kupfer, Passiv, Male to Male 5m
    160,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC Adapter USB 3.0 to DVI/VGA grau
    (U3DVVG-ADP)
      Alogic Adapter USB 3.0 to DVI / VGA grau
    167,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC HDMI Kabel Active Booster M/M 25m schwarz
    (HDMI-25-MM)
      Alogic HDMI Kabel Active Booster M / M 25m schwarz
    180,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC HDMI Kabel Active Booster M/M 30m schwarz
    (HDMI-30-MM)
      Alogic HDMI Kabel Active Booster M / M 30m schwarz
    193,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC SFP+ Kabel 10Gb, Kupfer, Passiv, Male to Male 7m
    (SFP-H10GB-CU7M-ALG)
      Alogic SFP+ Kabel 10Gb, Kupfer, Passiv, Male to Male 7m
    233,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC SFP+ Transceiver Modul 10G BASE-LR Single Mode Duplex
    (SFP-10G-LR-ALG)
      Alogic SFP+ Transceiver Modul 10G BASE-LR Single Mode Duplex
    246,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC SFP Transceiver Module GLC-ZX-SM Compatible 1000Base
    (GLC-ZX-SM-ALG)
      Alogic SFP Transceiver Module GLC-ZX-SM Compatible 1000Base
    272,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC SAS Kabel Mini SAS SFF-8088 to Mini SAS HD SFF-8644
    (EMS-02-HD)
      Alogic SAS Kabel Mini SAS SFF-8088 to Mini SAS HD SFF-8644
    351,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    ALOGIC SFP+ Transceiver Modul 10G BASE-ER Single Mode Duplex
    (SFP-10G-ER-ALG)
      Alogic SFP+ Transceiver Modul 10G BASE-ER Single Mode Duplex
    1.591,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 25 juli 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder