• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Niet Gecategoriseerd van 2E Interconnection (2866 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 10v, Schakelaar, Grijs/Zwart, 3m
    (S12D-000-21018)
      Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 10v, Schakelaar, Grijs / Zwart, 3m
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Voorraad 2
    2e interconnection : Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 4v, Schakelaar, Grijs/Zwart, 1.8m
    (S12D-000-20422)
      Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 4v, Schakelaar, Grijs / Zwart, 1.8m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    2e interconnection : POE+ Splitter, Fast Ethernet, 1-Port
    (S17F-000-00006)
      POE+ Splitter, Fast Ethernet, 1-Port
    49,- excl. btw
    59,29 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 8-voudig, Schakelaar, 19-Inch, 3m
    (S12D-000-20822)
      Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 8-voudig, Schakelaar, 19-Inch, 3m
    40,- excl. btw
    48,40 incl.btw
    Voorraad 2
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 6-voudig, Zwart, 1.5m
    (S12D-000-00614)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 6-voudig, Zwart, 1.5m
    14,- excl. btw
    16,94 incl.btw
    Voorraad 11
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 6-voudig, met Schakelaar, Zwart, 1.5m
    (S12D-000-00616)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 6-voudig, met Schakelaar, Zwart, 1.5m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl Premium-Line Overspanningsbev. 6v Schakelaar 19-Inch 3m
    (S12D-000-30618)
      Brennenstuhl Premium-Line Overspanningsbev. 6v Schakelaar 19-Inch 3m
    55,- excl. btw
    66,55 incl.btw
    Voorraad 1
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 3-voudig, Wit, 1.5m
    (S12D-000-00302)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 3-voudig, Wit, 1.5m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    Voorraad 13
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 3-voudig, met Schakelaar, Wit, 3m
    (S12D-000-00308)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 3-voudig, met Schakelaar, Wit, 3m
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 10
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 8-voudig, met Schakelaar, Wit, 3m
    (S12D-000-00804)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 8-voudig, met Schakelaar, Wit, 3m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Super-Solid-Line, Stekkerdoos, 8v, Schakelaar, Grijs/Zwart, 2.5m
    (S12D-000-40806)
      Brennenstuhl, Super-Solid-Line, Stekkerdoos, 8v, Schakelaar, Grijs / Zwart, 2.5m
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    2e interconnection : POE Injector, Fast Ethernet, 1-Port
    (S17F-000-00002)
      POE Injector, Fast Ethernet, 1-Port
    43,- excl. btw
    52,03 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl Premium-Line Overspanningsbev. 6v Schakelaar Grijs/Zwart 3m
    (S12D-000-30610)
      Brennenstuhl Premium-Line Overspanningsbev. 6v Schakelaar Grijs / Zwart 3m
    55,- excl. btw
    66,55 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Switch, 16x 10/100TX, Unmanaged
    (S17A-000-00016)
      Switch, 16x 10 / 100TX, Unmanaged
    71,- excl. btw
    85,91 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Switch, 24x 10/100TX, Unmanaged
    (S17A-000-00022)
      Switch, 24x 10 / 100TX, Unmanaged
    85,- excl. btw
    102,85 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl Premium-Line Overspanningsbev. 5v Schakelaar Master/Slave 3m
    (S12D-000-30512)
      Brennenstuhl Premium-Line Overspanningsbev. 5v Schakelaar Master / Slave 3m
    93,- excl. btw
    112,53 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    2e interconnection : Switch, 16x 10/100TX, (8x POE+) Unmanaged
    (S17A-000-00018)
      Switch, 16x 10 / 100TX, (8x POE+) Unmanaged
    239,- excl. btw
    289,19 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Switch, 8x 10/100TX, POE+ Web-managed
    (S17A-000-00012)
      Switch, 8x 10 / 100TX, POE+ Web-managed
    259,- excl. btw
    313,39 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Switch, 24x 10/100/1000T, 2x SFP, Web-managed
    (S17A-000-10024)
      Switch, 24x 10 / 100 / 1000T, 2x SFP, Web-managed
    285,- excl. btw
    344,85 incl.btw
    2e interconnection : Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 4v, Schakelaar, Zwart, 1.8m
    (S12D-000-20416)
      Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 4v, Schakelaar, Zwart, 1.8m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 2
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Overspanningsbeveiliging, 3-voudig, Schakelaar, 1.5m
    (S12D-000-10302)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Overspanningsbeveiliging, 3-voudig, Schakelaar, 1.5m
    22,- excl. btw
    26,62 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Overspanningsbeveiliging, 6-voud, Schakelaar, 1.5m
    (S12D-000-10602)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Overspanningsbeveiliging, 6-voud, Schakelaar, 1.5m
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 6v, Schakelaar, Grijs/Zwart, 3m
    (S12D-000-20618)
      Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 6v, Schakelaar, Grijs / Zwart, 3m
    26,- excl. btw
    31,46 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl Super-Solid Overspanningsbev. 5v Schakelaar Grijs/Zwart 2.5m
    (S12D-000-40516)
      Brennenstuhl Super-Solid Overspanningsbev. 5v Schakelaar Grijs / Zwart 2.5m
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 8-voudig, Zekering, 19-Inch, 3m
    (S12D-000-20824)
      Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 8-voudig, Zekering, 19-Inch, 3m
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 3
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 6-voudig, met Schakelaar, Wit, 3m
    (S12D-000-00608)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 6-voudig, met Schakelaar, Wit, 3m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 2
    2e interconnection : Cat6A S/FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Wit, 3m
    (S14A-000-22906)
      Cat6A S / FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Wit, 3m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    Voorraad 81
    Gratis verzending
    2e interconnection : Cat.6A S/FTP Kabel, Soepel, AWG26, LSZH, Roze, 500m
    (S14D-000-52705)
      Cat.6A S / FTP Kabel, Soepel, AWG26, LSZH, Roze, 500m
    459,- excl. btw
    555,39 incl.btw
    2e interconnection : Modulair Koppelstuk, RJ11, female - female, 1:1, Beige
    (S08B-000-00001)
      Modulair Koppelstuk, RJ11, female - female, 1:1, Beige
    8,- excl. btw
    9,68 incl.btw
    Voorraad 394
    2e interconnection : Modulair Plug, RJ45, Cat6A, STP, Soepel, + Hulpgeleider
    (S14C-000-13012)
      Modulair Plug, RJ45, Cat6A, STP, Soepel, + Hulpgeleider
    8,- excl. btw
    9,68 incl.btw
    Voorraad 3550
    2e interconnection : Tule/Trekontlasting, voor RJ45, 6.3mm, Roze
    (S14C-000-90710)
      Tule / Trekontlasting, voor RJ45, 6.3mm, Roze
    8,- excl. btw
    9,68 incl.btw
    Voorraad 4196
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 1m
    (S14A-000-10002)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 1m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 1065
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 1.5m
    (S14A-000-10003)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 1.5m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 417
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 3m
    (S14A-000-10006)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 3m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 15
    2e interconnection : Cat6A U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 1.5m
    (S14A-000-20003)
      Cat6A U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 1.5m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 420
    2e interconnection : Cat6A U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 1.5m
    (S14A-000-20403)
      Cat6A U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 1.5m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 76
    2e interconnection : Cat6A S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Oranje, 2.5m
    (S14A-000-26205)
      Cat6A S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Oranje, 2.5m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    Voorraad 165
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC/APC - SC/APC, Simplex, 1m
    (S15A-000-30721)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC / APC - SC / APC, Simplex, 1m
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Super-Solid-Line, Stekkerdoos, 5v, Schakelaar, Grijs/Zwart, 2.5m
    (S12D-000-40506)
      Brennenstuhl, Super-Solid-Line, Stekkerdoos, 5v, Schakelaar, Grijs / Zwart, 2.5m
    26,- excl. btw
    31,46 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 6v, Schakelaar, Grijs/Zwart, 5m
    (S12D-000-20620)
      Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 6v, Schakelaar, Grijs / Zwart, 5m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM3), ST - ST, Duplex, 40m
    (S15A-000-20213)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM3), ST - ST, Duplex, 40m
    49,- excl. btw
    59,29 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Patchpaneel, Cat6A STP, 24x RJ45, Zwart
    (S14E-000-22024)
      Patchpaneel, Cat6A STP, 24x RJ45, Zwart
    105,- excl. btw
    127,05 incl.btw
    Voorraad 9
    Gratis verzending
    2e interconnection : Wandkast, 6HE, 600 x 450, Zwart
    (S16C-000-00000)
      Wandkast, 6HE, 600 x 450, Zwart
    149,- excl. btw
    180,29 incl.btw
    2e interconnection : USB 2.0 Kabel, A - B, Zwart, 1m
    (S05A-000-01102)
      USB 2.0 Kabel, A - B, Zwart, 1m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 1890
    2e interconnection : Netsnoer, Amerika - C7, 2x AWG18, Wit, 1.8m
    (S12A-001-33107)
      Netsnoer, Amerika - C7, 2x AWG18, Wit, 1.8m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 960
    2e interconnection : Cat5e U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Geel, 2.5m
    (S14A-000-00305)
      Cat5e U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Geel, 2.5m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 441
    2e interconnection : Telefoonstekker, Zuid-Korea, Beige
    (0000-082-001)
      Telefoonstekker, Zuid-Korea, Beige
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 689
    2e interconnection : Telefoonstekker, Midden-Oosten, Wit
    (0000-999-001)
      Telefoonstekker, Midden-Oosten, Wit
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 500
    2e interconnection : Netsnoer, Schuko - C13, 3x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    (S12A-000-01007)
      Netsnoer, Schuko - C13, 3x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 4837
    2e interconnection : Netsnoer, Italië - C5, 3x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    (S12A-039-07007)
      Netsnoer, Italië - C5, 3x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 343
    2e interconnection : Netsnoer, Taiwan - C7, 2x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    (S12A-886-33007)
      Netsnoer, Taiwan - C7, 2x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 350
    2e interconnection : Cat5e U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 3m
    (S14A-000-00006)
      Cat5e U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 3m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 1702
    2e interconnection : Cat5e U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Blauw, 3m
    (S14A-000-00506)
      Cat5e U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Blauw, 3m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 256
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Rood, 1m
    (S14A-000-15102)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Rood, 1m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 220
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Oranje, 0.5m
    (S14A-000-15201)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Oranje, 0.5m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 179
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Oranje, 1m
    (S14A-000-15202)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Oranje, 1m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 220
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Paars, 7m
    (S14A-000-13610)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Paars, 7m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    Voorraad 19
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Zwart, 3m
    (S14A-000-15806)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Zwart, 3m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    Voorraad 150
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), LC - LC, Simplex, 0.5m
    (S15A-000-00720)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), LC - LC, Simplex, 0.5m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), LC - ST, Simplex, 0.5m
    (S15A-000-02720)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), LC - ST, Simplex, 0.5m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC - ST, Simplex, 2m
    (S15A-000-11723)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC - ST, Simplex, 2m
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC - ST, Simplex, 5m
    (S15A-000-11725)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC - ST, Simplex, 5m
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), ST - ST, Simplex, 3m
    (S15A-000-20724)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), ST - ST, Simplex, 3m
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    2e interconnection : Netsnoer, Zwitserland - C13 Lock, 3x 1.00mm², Zwart, 2.5m
    (S12A-041-03008)
      Netsnoer, Zwitserland - C13 Lock, 3x 1.00mm², Zwart, 2.5m
    14,- excl. btw
    16,94 incl.btw
    Voorraad 300
    2e interconnection : Netsnoer, Perilex - Open Eind, 5x 0.75mm², Wit, 1.5m
    (S12A-000-90106)
      Netsnoer, Perilex - Open Eind, 5x 0.75mm², Wit, 1.5m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    2e interconnection : Cat5e U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 20m
    (S14A-000-00416)
      Cat5e U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 20m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 44
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), LC - SC, Duplex, 2m
    (S15A-000-01703)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), LC - SC, Duplex, 2m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 10
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), ST - ST, Simplex, 25m
    (S15A-000-20730)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), ST - ST, Simplex, 25m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC/APC - SC, Simplex, 25m
    (S15A-000-32730)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC / APC - SC, Simplex, 25m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM4), LC - SC, Duplex, 3m
    (S15A-000-01304)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM4), LC - SC, Duplex, 3m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 5
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC - SC, Simplex, 35m
    (S15A-000-10732)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC - SC, Simplex, 35m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    2e interconnection : Cat6A U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Paars, 15m
    (S14A-000-24614)
      Cat6A U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Paars, 15m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 36
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder