• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Niet Gecategoriseerd van 2E Interconnection (2936 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 10v, Schakelaar, Grijs/Zwart, 3m
    (S12D-000-21018)
      Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 10v, Schakelaar, Grijs / Zwart, 3m
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Voorraad 2
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Overspanningsbeveiliging, 3-voudig, Schakelaar, 1.5m
    (S12D-000-10302)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Overspanningsbeveiliging, 3-voudig, Schakelaar, 1.5m
    22,- excl. btw
    26,62 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Super-Solid-Line, Stekkerdoos, 8v, Schakelaar, Grijs/Zwart, 2.5m
    (S12D-000-40806)
      Brennenstuhl, Super-Solid-Line, Stekkerdoos, 8v, Schakelaar, Grijs / Zwart, 2.5m
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 1
    2e interconnection : Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 4v, Schakelaar, Grijs/Zwart, 1.8m
    (S12D-000-20422)
      Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 4v, Schakelaar, Grijs / Zwart, 1.8m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 2
    2e interconnection : Telefoonstekker, Zweden, Wit
    (0000-046-001)
      Telefoonstekker, Zweden, Wit
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 998
    Gratis verzending
    2e interconnection : POE+ Splitter, Fast Ethernet, 1-Port
    (S17F-000-00006)
      POE+ Splitter, Fast Ethernet, 1-Port
    49,- excl. btw
    59,29 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Wandkast, 6HE, 600 x 450, Grijs
    (S16C-000-00001)
      Wandkast, 6HE, 600 x 450, Grijs
    149,- excl. btw
    180,29 incl.btw
    2e interconnection : Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 4v, Schakelaar, Zwart, 1.8m
    (S12D-000-20416)
      Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 4v, Schakelaar, Zwart, 1.8m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 6v, Schakelaar, Grijs/Zwart, 3m
    (S12D-000-20618)
      Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 6v, Schakelaar, Grijs / Zwart, 3m
    26,- excl. btw
    31,46 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    2e interconnection : Switch, 24x 10/100TX, Unmanaged
    (S17A-000-00022)
      Switch, 24x 10 / 100TX, Unmanaged
    85,- excl. btw
    102,85 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Switch, 24x 10/100/1000T, 2x SFP, Web-managed
    (S17A-000-10024)
      Switch, 24x 10 / 100 / 1000T, 2x SFP, Web-managed
    285,- excl. btw
    344,85 incl.btw
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), ST - ST, Simplex, 3m
    (S15A-000-20724)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), ST - ST, Simplex, 3m
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 6-voudig, Zwart, 1.5m
    (S12D-000-00614)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 6-voudig, Zwart, 1.5m
    14,- excl. btw
    16,94 incl.btw
    Voorraad 11
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM2), LC - SC, Duplex, 1m
    (S15A-000-01101)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM2), LC - SC, Duplex, 1m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad 14
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), ST - ST, Simplex, 45m
    (S15A-000-20734)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), ST - ST, Simplex, 45m
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Overspanningsbeveiliging, 6-voud, Schakelaar, 1.5m
    (S12D-000-10602)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Overspanningsbeveiliging, 6-voud, Schakelaar, 1.5m
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Super-Solid-Line, Stekkerdoos, 5v, Schakelaar, Grijs/Zwart, 2.5m
    (S12D-000-40506)
      Brennenstuhl, Super-Solid-Line, Stekkerdoos, 5v, Schakelaar, Grijs / Zwart, 2.5m
    26,- excl. btw
    31,46 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 8-voudig, Schakelaar, 19-Inch, 3m
    (S12D-000-20822)
      Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 8-voudig, Schakelaar, 19-Inch, 3m
    40,- excl. btw
    48,40 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 8-voudig, Zekering, 19-Inch, 3m
    (S12D-000-20824)
      Brennenstuhl, Premium-Line, Stekkerdoos, 8-voudig, Zekering, 19-Inch, 3m
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl Premium-Line Overspanningsbev. 6v Schakelaar 19-Inch 3m
    (S12D-000-30618)
      Brennenstuhl Premium-Line Overspanningsbev. 6v Schakelaar 19-Inch 3m
    55,- excl. btw
    66,55 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl Premium-Line Overspanningsbev. 5v Schakelaar Master/Slave 3m
    (S12D-000-30512)
      Brennenstuhl Premium-Line Overspanningsbev. 5v Schakelaar Master / Slave 3m
    93,- excl. btw
    112,53 incl.btw
    Voorraad 2
    2e interconnection : Modulair Plug, RJ45, Cat6A, STP, Soepel, + Hulpgeleider
    (S14C-000-13012)
      Modulair Plug, RJ45, Cat6A, STP, Soepel, + Hulpgeleider
    8,- excl. btw
    9,68 incl.btw
    Voorraad 3650
    2e interconnection : Cat6A U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 1.5m
    (S14A-000-20003)
      Cat6A U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 1.5m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 420
    2e interconnection : Cat6A S/FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Wit, 3m
    (S14A-000-22906)
      Cat6A S / FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Wit, 3m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    Voorraad 81
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 3-voudig, met Schakelaar, Wit, 3m
    (S12D-000-00308)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 3-voudig, met Schakelaar, Wit, 3m
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 10
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 6-voudig, met Schakelaar, Zwart, 1.5m
    (S12D-000-00616)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 6-voudig, met Schakelaar, Zwart, 1.5m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad 6
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 3-voudig, met Schakelaar, Wit, 5m
    (S12D-000-00312)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 3-voudig, met Schakelaar, Wit, 5m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 10
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC - SC, Simplex, 35m
    (S15A-000-10732)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC - SC, Simplex, 35m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl Super-Solid Overspanningsbev. 5v Schakelaar Grijs/Zwart 2.5m
    (S12D-000-40516)
      Brennenstuhl Super-Solid Overspanningsbev. 5v Schakelaar Grijs / Zwart 2.5m
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), E2000/APC - ST, Duplex, 1m
    (S15A-000-43701)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), E2000 / APC - ST, Duplex, 1m
    40,- excl. btw
    48,40 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Switch, 16x 10/100TX, Unmanaged
    (S17A-000-00016)
      Switch, 16x 10 / 100TX, Unmanaged
    71,- excl. btw
    85,91 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Wandkast, 6HE, 600 x 450, Zwart
    (S16C-000-00000)
      Wandkast, 6HE, 600 x 450, Zwart
    149,- excl. btw
    180,29 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Switch, 8x 10/100TX, POE+ Web-managed
    (S17A-000-00012)
      Switch, 8x 10 / 100TX, POE+ Web-managed
    259,- excl. btw
    313,39 incl.btw
    2e interconnection : Tule/Trekontlasting, voor RJ45, 6.3mm, Roze
    (S14C-000-90710)
      Tule / Trekontlasting, voor RJ45, 6.3mm, Roze
    8,- excl. btw
    9,68 incl.btw
    Voorraad 4196
    2e interconnection : Telefoonstekker, Nederland, Break-in, Stapelbaar, Wit
    (0000-031-011)
      Telefoonstekker, Nederland, Break-in, Stapelbaar, Wit
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 721
    2e interconnection : Telefoonstekker, Midden-Oosten, Wit
    (0000-999-001)
      Telefoonstekker, Midden-Oosten, Wit
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 500
    2e interconnection : USB 2.0 Kabel, A - B, Zwart, 1m
    (S05A-000-01102)
      USB 2.0 Kabel, A - B, Zwart, 1m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 1901
    2e interconnection : Cat5e U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 2.5m
    (S14A-000-00405)
      Cat5e U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 2.5m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 810
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 1m
    (S14A-000-10002)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 1m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 1503
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Groen, 2m
    (S14A-000-13404)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Groen, 2m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 120
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Lichtgrijs, 1m
    (S14A-000-15832)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Lichtgrijs, 1m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 220
    2e interconnection : Netsnoer, Schuko Haaks - C13, 3x 0.75mm², Wit, 1.8m
    (S12A-000-11107)
      Netsnoer, Schuko Haaks - C13, 3x 0.75mm², Wit, 1.8m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 2185
    2e interconnection : Netsnoer, C14 - C13, 3x 0.75mm², Geel, 1.8m
    (S12A-000-41407)
      Netsnoer, C14 - C13, 3x 0.75mm², Geel, 1.8m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 59
    2e interconnection : Netsnoer, Italië - C5, 3x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    (S12A-039-07007)
      Netsnoer, Italië - C5, 3x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 443
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Oranje, 1m
    (S14A-000-15202)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Oranje, 1m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 220
    2e interconnection : Cat6A U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 1.5m
    (S14A-000-20403)
      Cat6A U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 1.5m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 76
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Rood, 3m
    (S14A-000-15106)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Rood, 3m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    Voorraad 150
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 3-voudig, Wit, 1.5m
    (S12D-000-00302)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 3-voudig, Wit, 1.5m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    Voorraad 13
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), LC - LC, Simplex, 0.5m
    (S15A-000-00720)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), LC - LC, Simplex, 0.5m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    2e interconnection : HDMI 1.4 Verlengkabel, Zwart, 5m
    (S03A-000-00212)
      HDMI 1.4 Verlengkabel, Zwart, 5m
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 16
    2e interconnection : Netsnoer, Perilex - Open Eind, 5x 0.75mm², Wit, 1.5m
    (S12A-000-90106)
      Netsnoer, Perilex - Open Eind, 5x 0.75mm², Wit, 1.5m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC - ST, Duplex, 3m
    (S15A-000-11704)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC - ST, Duplex, 3m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 2
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM4), LC - SC, Duplex, 2m
    (S15A-000-01303)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM4), LC - SC, Duplex, 2m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 5
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 8-voudig, met Schakelaar, Wit, 3m
    (S12D-000-00804)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 8-voudig, met Schakelaar, Wit, 3m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM2), SC - SC, Duplex, 25m
    (S15A-000-10110)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM2), SC - SC, Duplex, 25m
    27,- excl. btw
    32,67 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC/APC - SC, Duplex, 40m
    (S15A-000-32713)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC / APC - SC, Duplex, 40m
    32,- excl. btw
    38,72 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC/APC - LC, Duplex, 40m
    (S15A-000-31713)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC / APC - LC, Duplex, 40m
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC - ST, Duplex, 50m
    (S15A-000-11715)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC - ST, Duplex, 50m
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : POE Injector, Fast Ethernet, 1-Port
    (S17F-000-00002)
      POE Injector, Fast Ethernet, 1-Port
    43,- excl. btw
    52,03 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM3), ST - ST, Duplex, 40m
    (S15A-000-20213)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM3), ST - ST, Duplex, 40m
    49,- excl. btw
    59,29 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), E2000/APC - SC, Duplex, 30m
    (S15A-000-42711)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), E2000 / APC - SC, Duplex, 30m
    52,- excl. btw
    62,92 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM4), LC - ST, Duplex, 40m
    (S15A-000-02313)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM4), LC - ST, Duplex, 40m
    66,- excl. btw
    79,86 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Switch, 16x 10/100TX, (8x POE+) Unmanaged
    (S17A-000-00018)
      Switch, 16x 10 / 100TX, (8x POE+) Unmanaged
    239,- excl. btw
    289,19 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Cat.6A S/FTP Kabel, Soepel, AWG26, LSZH, Roze, 500m
    (S14D-000-52705)
      Cat.6A S / FTP Kabel, Soepel, AWG26, LSZH, Roze, 500m
    449,- excl. btw
    543,29 incl.btw
    2e interconnection : Audio Kabel, 3.5mm Jack, Zwart, 1.5m
    (S07A-000-00102)
      Audio Kabel, 3.5mm Jack, Zwart, 1.5m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 89
    2e interconnection : Netsnoer, China - C7, 2x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    (S12A-086-33007)
      Netsnoer, China - C7, 2x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 648
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Blauw, 1m
    (S14A-000-13502)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Blauw, 1m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 373
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 1.5m
    (S14A-000-10003)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 1.5m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 332
    2e interconnection : FireWire Adapter, 4-pin male - 6-pin female, Zwart
    (S06B-000-00002)
      FireWire Adapter, 4-pin male - 6-pin female, Zwart
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 12
    2e interconnection : USB 2.0 Kabel, A - microB, Zwart, 3m
    (S05A-000-04108)
      USB 2.0 Kabel, A - microB, Zwart, 3m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 111
    2e interconnection : Serieel Kabel, 1:1, DB9, male - female, 5m
    (S09A-000-00212)
      Serieel Kabel, 1:1, DB9, male - female, 5m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 37
    2e interconnection : Verloopstekker, Euro Socket - Engeland Plug Zwart
    (S12B-044-01005)
      Verloopstekker, Euro Socket - Engeland Plug Zwart
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 250
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder