• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Niet Gecategoriseerd van 2E Interconnection (2939 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    2e interconnection : Netsnoer, China - C7, 2x 0.75mm², Zwart, 2.5m
    (S12A-086-33008)
      Netsnoer, China - C7, 2x 0.75mm², Zwart, 2.5m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 500
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM2), LC - LC, Duplex, 10m
    (S15A-000-00107)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM2), LC - LC, Duplex, 10m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), E2000/APC - LC, Duplex, 2m
    (S15A-000-41703)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), E2000 / APC - LC, Duplex, 2m
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), E2000/APC - ST, Duplex, 30m
    (S15A-000-43711)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), E2000 / APC - ST, Duplex, 30m
    52,- excl. btw
    62,92 incl.btw
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Grijs, 2.5m
    (S14A-000-13005)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Grijs, 2.5m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 160
    2e interconnection : Verloopstekker, Euro Socket - Engeland Plug Wit
    (S12B-044-01110)
      Verloopstekker, Euro Socket - Engeland Plug Wit
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 200
    2e interconnection : Verloopstekker, Amerika Socket - Engeland Plug Wit
    (S12B-044-21104)
      Verloopstekker, Amerika Socket - Engeland Plug Wit
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    2e interconnection : Cat6A S/FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Rood, 2.5m
    (S14A-000-22105)
      Cat6A S / FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Rood, 2.5m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    Voorraad 25
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), LC - LC, Simplex, 15m
    (S15A-000-00728)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), LC - LC, Simplex, 15m
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM4), ST - ST, Duplex, 0.5m
    (S15A-000-20300)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM4), ST - ST, Duplex, 0.5m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC/APC - LC, Duplex, 10m
    (S15A-000-31707)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC / APC - LC, Duplex, 10m
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 1
    2e interconnection : Cat5e U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Blauw, 5m
    (S14A-000-00508)
      Cat5e U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Blauw, 5m
    11,- excl. btw
    13,31 incl.btw
    Voorraad 198
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), E2000/APC - E2000/APC, Duplex, 0.5m
    (S15A-000-40700)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), E2000 / APC - E2000 / APC, Duplex, 0.5m
    64,- excl. btw
    77,44 incl.btw
    Voorraad 2
    2e interconnection : Netsnoer, C14 - C13, 3x 0.75mm², Rood, 0.6m
    (S12A-000-41302)
      Netsnoer, C14 - C13, 3x 0.75mm², Rood, 0.6m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 221
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Zwart, 1.5m
    (S14A-000-15803)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Zwart, 1.5m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 98
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Geel, 3m
    (S14A-000-13306)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Geel, 3m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 122
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Paars, 3m
    (S14A-000-13606)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Paars, 3m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 201
    2e interconnection : Telefoonstekker, Frankrijk, Stapelbaar, Beige
    (S08F-033-02104)
      Telefoonstekker, Frankrijk, Stapelbaar, Beige
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Grijs, 1m
    (S14A-000-12002)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Grijs, 1m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 153
    2e interconnection : Cat5e U/UTP Cross-over kabel, AWG24, PVC, Zwart, 3m
    (S14A-000-09806)
      Cat5e U / UTP Cross-over kabel, AWG24, PVC, Zwart, 3m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 175
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Paars, 3m
    (S14A-000-15606)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Paars, 3m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    Voorraad 150
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Lichtgrijs, 7m
    (S14A-000-13840)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Lichtgrijs, 7m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    Voorraad 30
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM3), LC - ST, Duplex, 5m
    (S15A-000-02205)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM3), LC - ST, Duplex, 5m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC/APC - ST, Duplex, 45m
    (S15A-000-33714)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC / APC - ST, Duplex, 45m
    35,- excl. btw
    42,35 incl.btw
    2e interconnection : Modulair Kabel, RJ12 - RJ12, 1:1, Zwart, 2m
    (S08A-000-03204)
      Modulair Kabel, RJ12 - RJ12, 1:1, Zwart, 2m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 98
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Geel, 0.5m
    (S14A-000-13301)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Geel, 0.5m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 175
    2e interconnection : Cat6A U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Geel, 2m
    (S14A-000-24304)
      Cat6A U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Geel, 2m
    11,- excl. btw
    13,31 incl.btw
    Voorraad 180
    2e interconnection : Audio Kabel, 3.5mm Jack - 2x Tulp, Zwart, 15m
    (S07A-000-01116)
      Audio Kabel, 3.5mm Jack - 2x Tulp, Zwart, 15m
    11,- excl. btw
    13,31 incl.btw
    Voorraad 9
    2e interconnection : Cat6A S/FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Geel, 2.5m
    (S14A-000-22305)
      Cat6A S / FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Geel, 2.5m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    Voorraad 135
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), E2000/APC - ST, Duplex, 45m
    (S15A-000-43714)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), E2000 / APC - ST, Duplex, 45m
    58,- excl. btw
    70,18 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Cat.6 S/FTP Kabel, Soepel, AWG26, LSZH, Paars, 500m
    (S14D-000-32605)
      Cat.6 S / FTP Kabel, Soepel, AWG26, LSZH, Paars, 500m
    419,- excl. btw
    506,99 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    2e interconnection : LCD KVM Switch, 17-Inch, 16-Port, PS/2 & USB, 1U, Inclusief Kabels
    (S11C-000-01006)
      LCD KVM Switch, 17-Inch, 16-Port, PS / 2 & USB, 1U, Inclusief Kabels
    1269,- excl. btw
    1535,49 incl.btw
    2e interconnection : Cat6A S/FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Wit, 0.5m
    (S14A-000-22901)
      Cat6A S / FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Wit, 0.5m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 177
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Roze, 2m
    (S14A-000-13704)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Roze, 2m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 136
    2e interconnection : HDMI Adapter, male - female, Omlaag, Zwart
    (S03B-000-00008)
      HDMI Adapter, male - female, Omlaag, Zwart
    11,- excl. btw
    13,31 incl.btw
    Voorraad 12
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Rood, 2m
    (S14A-000-15104)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Rood, 2m
    11,- excl. btw
    13,31 incl.btw
    Voorraad 150
    2e interconnection : Krimptang, voor Modulair Pluggen RJ45
    (S14G-000-00003)
      Krimptang, voor Modulair Pluggen RJ45
    11,- excl. btw
    13,31 incl.btw
    Voorraad 25
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC/APC - SC, Duplex, 2m
    (S15A-000-32703)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC / APC - SC, Duplex, 2m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 4
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM3), LC - LC, Duplex, 3m
    (S15A-000-00204)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM3), LC - LC, Duplex, 3m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 14
    2e interconnection : Telefoonstekker, Nederland, Break-in, Stapelbaar, Wit
    (0000-031-011)
      Telefoonstekker, Nederland, Break-in, Stapelbaar, Wit
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 722
    2e interconnection : Cat6A S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Geel, 2.5m
    (S14A-000-26305)
      Cat6A S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Geel, 2.5m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    Voorraad 165
    2e interconnection : Cat6A S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Groen, 2m
    (S14A-000-26404)
      Cat6A S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Groen, 2m
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    Voorraad 237
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 6-voudig, Zwart, 1.5m
    (S12D-000-00614)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 6-voudig, Zwart, 1.5m
    14,- excl. btw
    16,94 incl.btw
    Voorraad 3
    2e interconnection : Cat6A U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Rood, 20m
    (S14A-000-20116)
      Cat6A U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Rood, 20m
    22,- excl. btw
    26,62 incl.btw
    Voorraad 31
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM4), LC - LC, Duplex, 15m
    (S15A-000-00308)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM4), LC - LC, Duplex, 15m
    34,- excl. btw
    41,14 incl.btw
    Voorraad 2
    2e interconnection : Cat5e U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Rood, 2.5m
    (S14A-000-00105)
      Cat5e U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Rood, 2.5m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 363
    2e interconnection : Antenne Kabel, IEC 9mm - IEC 9mm, Wit, 2.5m
    (S10A-000-02103)
      Antenne Kabel, IEC 9mm - IEC 9mm, Wit, 2.5m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 2
    2e interconnection : Telefoonstekker, België, Stapelbaar, Beige
    (0000-032-012)
      Telefoonstekker, België, Stapelbaar, Beige
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 1000
    2e interconnection : Cat5e U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 2.5m
    (S14A-000-00005)
      Cat5e U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 2.5m
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 376
    2e interconnection : USB 2.0 Kabel, A - miniB5, Zwart, 5m
    (S05A-000-03112)
      USB 2.0 Kabel, A - miniB5, Zwart, 5m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 280
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 2.5m
    (S14A-000-10005)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 2.5m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 334
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Rood, 3m
    (S14A-000-10106)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Rood, 3m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 430
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 3m
    (S14A-000-10406)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 3m
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 50
    2e interconnection : Cat5e U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 7m
    (S14A-000-00410)
      Cat5e U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 7m
    11,- excl. btw
    13,31 incl.btw
    Voorraad 169
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Groen, 5m
    (S14A-000-13408)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Groen, 5m
    11,- excl. btw
    13,31 incl.btw
    Voorraad 160
    2e interconnection : Cat6A U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 2m
    (S14A-000-20404)
      Cat6A U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 2m
    11,- excl. btw
    13,31 incl.btw
    Voorraad 165
    2e interconnection : HDMI 1.4 Kabel, Flexibel, Zwart, 2m
    (S03A-000-03104)
      HDMI 1.4 Kabel, Flexibel, Zwart, 2m
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 10
    2e interconnection : Netsnoer, India - C5, 3x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    (S12A-091-07007)
      Netsnoer, India - C5, 3x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 1018
    2e interconnection : Micro HDMI 1.4 Kabel, Zwart, 1.5m
    (S03A-000-07103)
      Micro HDMI 1.4 Kabel, Zwart, 1.5m
    14,- excl. btw
    16,94 incl.btw
    Voorraad 5
    2e interconnection : Cat6A U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Oranje, 7m
    (S14A-000-24210)
      Cat6A U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Oranje, 7m
    14,- excl. btw
    16,94 incl.btw
    Voorraad 43
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 62.5/125 (OM1), SC - SC, Duplex, 0.5m
    (S15A-000-10000)
      Glasvezel Patchkabel, 62.5 / 125 (OM1), SC - SC, Duplex, 0.5m
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 5
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM2), LC - SC, Duplex, 0.5m
    (S15A-000-01100)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM2), LC - SC, Duplex, 0.5m
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 4
    2e interconnection : USB Printer Kabel, C36, male, 1.5m
    (S09A-000-07202)
      USB Printer Kabel, C36, male, 1.5m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad 5
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM2), SC - SC, Duplex, 7m
    (S15A-000-10106)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM2), SC - SC, Duplex, 7m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 5
    2e interconnection : Rangeerpaneel, 2HE, 4 ringen, Zwart
    (S14E-000-51200)
      Rangeerpaneel, 2HE, 4 ringen, Zwart
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 1
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM3), ST - ST, Duplex, 7m
    (S15A-000-20206)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM3), ST - ST, Duplex, 7m
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC - ST, Simplex, 50m
    (S15A-000-11735)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC - ST, Simplex, 50m
    22,- excl. btw
    26,62 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Modulair Kabel, 8-aderig, Zwart, 100m
    (S08D-000-03201)
      Modulair Kabel, 8-aderig, Zwart, 100m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM2), SC - ST, Duplex, 40m
    (S15A-000-11113)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM2), SC - ST, Duplex, 40m
    35,- excl. btw
    42,35 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), E2000/APC - SC, Duplex, 10m
    (S15A-000-42707)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), E2000 / APC - SC, Duplex, 10m
    44,- excl. btw
    53,24 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM3), ST - ST, Duplex, 45m
    (S15A-000-20214)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM3), ST - ST, Duplex, 45m
    53,- excl. btw
    64,13 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), E2000/APC - E2000/APC, Duplex, 5m
    (S15A-000-40705)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), E2000 / APC - E2000 / APC, Duplex, 5m
    66,- excl. btw
    79,86 incl.btw
    Voorraad 2
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder