• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Niet Gecategoriseerd van 2E Interconnection (2938 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Roze, 2m
    (S14A-000-13704)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Roze, 2m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 171
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 6-voudig, Zwart, 1.5m
    (S12D-000-00614)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Stekkerdoos, 6-voudig, Zwart, 1.5m
    22,- excl. btw
    26,62 incl.btw
    Voorraad 3
    2e interconnection : Cat6A S/FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Rood, 2.5m
    (S14A-000-22105)
      Cat6A S / FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Rood, 2.5m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 65
    2e interconnection : Telefoonstekker, Nederland, Break-in, Stapelbaar, Wit
    (0000-031-011)
      Telefoonstekker, Nederland, Break-in, Stapelbaar, Wit
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad 722
    2e interconnection : HDMI 1.4 Kabel (HDMI 2.0 compatibel), Zwart, 2m
    (S03A-000-00104)
      HDMI 1.4 Kabel (HDMI 2.0 compatibel), Zwart, 2m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 319
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 10m
    (S14A-000-10412)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 10m
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 26
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Super-Solid-Line, Stekkerdoos, 5v, Schakelaar, Grijs/Zwart, 2.5m
    (S12D-000-40506)
      Brennenstuhl, Super-Solid-Line, Stekkerdoos, 5v, Schakelaar, Grijs / Zwart, 2.5m
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Voorraad 4
    2e interconnection : Telefoonstekker, Noorwegen, Break-in, Stapelbaar, Wit
    (0000-047-011)
      Telefoonstekker, Noorwegen, Break-in, Stapelbaar, Wit
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad 87
    2e interconnection : Rangeerpaneel, 1HE, 4 ringen, Zwart
    (S14E-000-51100)
      Rangeerpaneel, 1HE, 4 ringen, Zwart
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad 21
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), LC - SC, Duplex, 1.5m
    (S15A-000-01702)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), LC - SC, Duplex, 1.5m
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad 24
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Eco-Line, Overspanningsbeveiliging, 3-voudig, Schakelaar, 1.5m
    (S12D-000-10302)
      Brennenstuhl, Eco-Line, Overspanningsbeveiliging, 3-voudig, Schakelaar, 1.5m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    2e interconnection : Kooimoeren & Schroeven, M6, 50x
    (S16D-000-03001)
      Kooimoeren & Schroeven, M6, 50x
    37,- excl. btw
    44,77 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Brennenstuhl, Super-Solid-Line, Stekkerdoos, 8v, Schakelaar, Grijs/Zwart, 2.5m
    (S12D-000-40806)
      Brennenstuhl, Super-Solid-Line, Stekkerdoos, 8v, Schakelaar, Grijs / Zwart, 2.5m
    38,- excl. btw
    45,98 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    2e interconnection : Patchpaneel, Uitschuifbaar, 12x LC Duplex, Leeg (excl. adapters)
    (S15E-000-11100)
      Patchpaneel, Uitschuifbaar, 12x LC Duplex, Leeg (excl. adapters)
    51,- excl. btw
    61,71 incl.btw
    Voorraad 1
    2e interconnection : Modulair Plug, RJ45, Cat6, UTP, Massief, + Hulpgeleider
    (S14C-000-10112)
      Modulair Plug, RJ45, Cat6, UTP, Massief, + Hulpgeleider
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad 11043
    2e interconnection : Telefoonstekker, Oostenrijk, 4-draads, Zwart
    (0000-043-003)
      Telefoonstekker, Oostenrijk, 4-draads, Zwart
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad 2450
    2e interconnection : Telefoonstekker, Frankrijk, Stapelbaar, Beige
    (S08F-033-02104)
      Telefoonstekker, Frankrijk, Stapelbaar, Beige
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    2e interconnection : Cat5e U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 0.5m
    (S14A-000-00401)
      Cat5e U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 0.5m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad 118
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 0.5m
    (S14A-000-10401)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Groen, 0.5m
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad 851
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Zwart, 2m
    (S14A-000-10804)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Zwart, 2m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 238
    2e interconnection : Cat5e U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Blauw, 2m
    (S14A-000-00504)
      Cat5e U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Blauw, 2m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 229
    2e interconnection : Telefoonstekker, België, Stapelbaar, Beige
    (0000-032-012)
      Telefoonstekker, België, Stapelbaar, Beige
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 1000
    2e interconnection : Telefoonstekker, Zweden, Break-in, Stapelbaar, Wit
    (0000-046-011)
      Telefoonstekker, Zweden, Break-in, Stapelbaar, Wit
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 68
    2e interconnection : USB 2.0 Kabel, A - B, Zwart, 5m
    (S05A-000-01112)
      USB 2.0 Kabel, A - B, Zwart, 5m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 3776
    2e interconnection : Cat5e U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Zwart, 2m
    (S14A-000-00804)
      Cat5e U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Zwart, 2m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 651
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Oranje, 2.5m
    (S14A-000-13205)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Oranje, 2.5m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 134
    2e interconnection : Keystone Jack, RJ45 (8P8C), Cat5e UTP, Toolless, Wit
    (S14C-000-20101)
      Keystone Jack, RJ45 (8P8C), Cat5e UTP, Toolless, Wit
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 50
    2e interconnection : Netsnoer, China - C13, 3x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    (S12A-086-01007)
      Netsnoer, China - C13, 3x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 505
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Geel, 2m
    (S14A-000-15304)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Geel, 2m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 95
    2e interconnection : HDMI 1.4 Kabel, Plat, Zwart, 1m
    (S03A-000-05102)
      HDMI 1.4 Kabel, Plat, Zwart, 1m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 69
    2e interconnection : Netsnoer, Engeland (GB) - C5, 3x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    (S12A-044-07007)
      Netsnoer, Engeland (GB) - C5, 3x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 5103
    2e interconnection : Verloopstekker, Schuko Socket - Engeland Plug Zwart
    (S12B-044-02003)
      Verloopstekker, Schuko Socket - Engeland Plug Zwart
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 108
    2e interconnection : Cat6A U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Wit, 1.5m
    (S14A-000-20903)
      Cat6A U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Wit, 1.5m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 160
    2e interconnection : Cat6A S/FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Wit, 1.5m
    (S14A-000-22903)
      Cat6A S / FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Wit, 1.5m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 95
    2e interconnection : Netsnoer, Schuko - C13 Lock, 3x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    (S12A-000-03007)
      Netsnoer, Schuko - C13 Lock, 3x 0.75mm², Zwart, 1.8m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 597
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Groen, 2.5m
    (S14A-000-12405)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Groen, 2.5m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 240
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Blauw, 2.5m
    (S14A-000-12505)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Blauw, 2.5m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 75
    2e interconnection : USB 3.0 Kabel, A - B, Zwart, 2m
    (S05A-000-11104)
      USB 3.0 Kabel, A - B, Zwart, 2m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 221
    2e interconnection : Netsnoer, C20 - C19, 3x 1.50mm², Rood, 1.2m
    (S12A-000-54305)
      Netsnoer, C20 - C19, 3x 1.50mm², Rood, 1.2m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 140
    2e interconnection : Cat6A S/FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Wit, 3m
    (S14A-000-22906)
      Cat6A S / FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Wit, 3m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 81
    2e interconnection : Netsnoer, C20 - C19, 3x 1.50mm², Zwart, 2.5m
    (S12A-000-54008)
      Netsnoer, C20 - C19, 3x 1.50mm², Zwart, 2.5m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 564
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Lichtgrijs, 7m
    (S14A-000-13840)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Lichtgrijs, 7m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 30
    2e interconnection : USB 3.0 Kabel, A - microA, Zwart, 3m
    (S05A-000-12108)
      USB 3.0 Kabel, A - microA, Zwart, 3m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 110
    2e interconnection : Cat6A S/FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Zwart, 3m
    (S14A-000-22806)
      Cat6A S / FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Zwart, 3m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 16
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), LC - SC, Simplex, 1.5m
    (S15A-000-01722)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), LC - SC, Simplex, 1.5m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), ST - ST, Simplex, 3m
    (S15A-000-20724)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), ST - ST, Simplex, 3m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC/APC - SC, Simplex, 0.5m
    (S15A-000-32720)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC / APC - SC, Simplex, 0.5m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Grijs, 5m
    (S14A-000-15008)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Grijs, 5m
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 168
    2e interconnection : Cat6 U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Wit, 10m
    (S14A-000-10912)
      Cat6 U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Wit, 10m
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 25
    2e interconnection : DVI Kabel, Duallink 24+5, Zwart, 2m
    (S02A-000-06104)
      DVI Kabel, Duallink 24+5, Zwart, 2m
    22,- excl. btw
    26,62 incl.btw
    Voorraad 3
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Blauw, 7m
    (S14A-000-15510)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Blauw, 7m
    23,- excl. btw
    27,83 incl.btw
    Voorraad 25
    2e interconnection : Cat6 S/FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Paars, 7m
    (S14A-000-15610)
      Cat6 S / FTP Patchkabel, AWG26, LSZH, Paars, 7m
    23,- excl. btw
    27,83 incl.btw
    Voorraad 25
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM4), ST - ST, Duplex, 0.5m
    (S15A-000-20300)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM4), ST - ST, Duplex, 0.5m
    23,- excl. btw
    27,83 incl.btw
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), LC - SC, Duplex, 1m
    (S15A-000-01701)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), LC - SC, Duplex, 1m
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad 8
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), LC - LC, Duplex, 2m
    (S15A-000-00703)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), LC - LC, Duplex, 2m
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 54
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM4), SC - SC, Duplex, 2m
    (S15A-000-10303)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM4), SC - SC, Duplex, 2m
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    2e interconnection : Cat6A S/FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Zwart, 10m
    (S14A-000-22812)
      Cat6A S / FTP Patchkabel, AWG26, PVC, Zwart, 10m
    26,- excl. btw
    31,46 incl.btw
    Voorraad 169
    Gratis verzending
    2e interconnection : VGA Kabel, High Quality, Zwart, 5m
    (S01A-000-01112)
      VGA Kabel, High Quality, Zwart, 5m
    26,- excl. btw
    31,46 incl.btw
    Voorraad 191
    Gratis verzending
    2e interconnection : DisplayPort - HDMI Kabel, Zwart, 3m
    (S04A-000-01108)
      DisplayPort - HDMI Kabel, Zwart, 3m
    27,- excl. btw
    32,67 incl.btw
    Voorraad 81
    Gratis verzending
    2e interconnection : Rangeerpaneel, 2HE, 4 ringen, Zwart
    (S14E-000-51200)
      Rangeerpaneel, 2HE, 4 ringen, Zwart
    27,- excl. btw
    32,67 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    2e interconnection : HDMI 1.4 Kabel, High Quality, Zwart, 7.5m
    (S03A-000-01116)
      HDMI 1.4 Kabel, High Quality, Zwart, 7.5m
    27,- excl. btw
    32,67 incl.btw
    Voorraad 106
    Gratis verzending
    2e interconnection : Cat6A U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Zwart, 15m
    (S14A-000-24814)
      Cat6A U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Zwart, 15m
    27,- excl. btw
    32,67 incl.btw
    Voorraad 32
    Gratis verzending
    2e interconnection : Cat5e U/UTP Cross-over kabel, AWG24, PVC, Zwart, 30m
    (S14A-000-09818)
      Cat5e U / UTP Cross-over kabel, AWG24, PVC, Zwart, 30m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 10
    Gratis verzending
    2e interconnection : VGA Kabel, High Quality, Zwart, 7m
    (S01A-000-01116)
      VGA Kabel, High Quality, Zwart, 7m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 245
    Gratis verzending
    2e interconnection : Cat5e U/UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 30m
    (S14A-000-00018)
      Cat5e U / UTP Patchkabel, AWG24, PVC, Grijs, 30m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 124
    Gratis verzending
    2e interconnection : Switch, 8x 10/100TX, Unmanaged
    (S17A-000-00006)
      Switch, 8x 10 / 100TX, Unmanaged
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM2), SC - SC, Duplex, 20m
    (S15A-000-10109)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM2), SC - SC, Duplex, 20m
    32,- excl. btw
    38,72 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    2e interconnection : Cat6A U/UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Groen, 30m
    (S14A-000-24418)
      Cat6A U / UTP Patchkabel, AWG24, LSZH, Groen, 30m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad 51
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM3), ST - ST, Duplex, 20m
    (S15A-000-20209)
      Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM3), ST - ST, Duplex, 20m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    2e interconnection : Halfzwevend Plateau, 19-Inch, 2HE, 250mm, 25Kg, Grijs
    (S16D-000-01103)
      Halfzwevend Plateau, 19-Inch, 2HE, 250mm, 25Kg, Grijs
    43,- excl. btw
    52,03 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    2e interconnection : Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC/APC - ST, Duplex, 50m
    (S15A-000-33715)
      Glasvezel Patchkabel, 9 / 125 (OS1), SC / APC - ST, Duplex, 50m
    44,- excl. btw
    53,24 incl.btw
    Gratis verzending
    2e interconnection : Patchpaneel, Uitschuifbaar, 24x ST Simplex, Leeg (excl. adapters)
    (S15E-000-14100)
      Patchpaneel, Uitschuifbaar, 24x ST Simplex, Leeg (excl. adapters)
    51,- excl. btw
    61,71 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder