• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    179,-excl. btw 216,59incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 17 december 2016
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 17 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    ZyXEL SFP10G-SR-ZZ0101F netwerk tranceiver module

    ZyXEL netwerk tranceiver module: SFP10G-SR

    Productcode: SFP10G-SR-ZZ0101F  |  EAN/UPC: 4718937567669
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    ZyXEL netwerk tranceiver module: SFP10G-SR kenmerken

    ZyXEL SFP10G-SR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: SFP+. Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 11,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

    ZyXEL SFP10G-SR, SFP+, SFP+

    Specificaties

    ZyXEL netwerk tranceiver module: SFP10G-SR specificaties
    Gewicht en omvang
    Gewicht 20 g
    Hoogte 11.85 mm
    Diepte 56.5 mm
    Breedte 14.8 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Soort aansluiting SFP+
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Fibre channel-poorten 2
    Vezel-optische connector SFP+
    Prestatie
    Hot-plug ondersteuning Ja
    Maximaal bereik 10000 m

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Soort stekkers: Mannelijk/
      Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad 103
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Soort stekkers: Mannelijk/
      Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 340
    C2G fiber optic kabel: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 85505. Aansluiting 1: ST,
      Aansluiting 2: ST, Soort stekkers:
      Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 3

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SFP10G-SR
    ZyXEL
    ZyXEL
    216.59 EUR new
    ZyXEL SFP10G-SR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: SFP+. Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 11,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    ZyXEL netwerk tranceiver module: SFP10G-SR ZyXEL netwerk tranceiver module: SFP10G-SR
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/zyxel/sfp10g-sr-art-sfp10g-sr-zz0101f-num-1383175/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder