€ 0,-
Winkelwagen

Vertiv 10Gb SFP Multi Mode Fiber Netwerk tranceiver module

Productcode: HMX-MM-10G-SFP  |  EAN/UPC: 0636430088938

Gratis
verzending
85,- excl. btw
102,85 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
donderdag 21 juli 2022
Gratis verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

donderdag 21 juli 2022

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Vertiv 10Gb SFP Multi Mode Fiber Netwerk tranceiver module kenmerken

Vertiv 10Gb SFP Multi Mode Fiber

Vertiv Avocent 10Gb SFP Multi Mode Fiber, Vezel-optiek

For Data Networking, Optical Network - 1 10GBase-X Network - Optical Fiber Multi-mode - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-X

Optical fiber cable compatible - Spans afar and provides speedy data transmission rates between servers and network components
Optimize the network's performance with 10 Gigabit Ethernet connectivity
With 10GBase-X technology, enjoy up to 10Gbps data transfer rate over supported network cable