• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Vertiv netwerk transceiver modules

    Vertiv 1000BASE-T COPPER SFP network transceiver module Netwerk tranceiver module
    122,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Vertiv 10Gb SFP Multi Mode Fiber Netwerk tranceiver module
    (HMX-MM-10G-SFP)
      Vertiv Avocent 10Gb SFP Multi Mode Fiber. SFP transceiver type: Vezel-optiek
    69,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Vertiv ADB0047 Netwerk tranceiver module
    (ADB0047)
      Vertiv Avocent ADB0047. Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 10000 m
    169,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder