• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Ubiquiti Networks netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Ubiquiti Networks RJ45, 10/100/1000 Mbps, 100m Netwerk tranceiver module - Metallic
    (UF-RJ45-1G)
      Ubiquiti Networks UF-RJ45-1G. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic
    20,- excl. btw
    Voorraad: 1391
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks 1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (UF-MM-1G)
      Ubiquiti Networks UF-MM-1G. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    21,- excl. btw
    Voorraad: 1419
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks 1/10 Gbps, RJ-45, SFP+, 100 m Netwerk tranceiver module
    (UF-RJ45-10G)
      Ubiquiti Networks UF-RJ45-10G. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: RJ-45
    63,- excl. btw
    Voorraad: 905
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S Netwerk tranceiver module - Aluminium, Blauw, Geel
    (UF-SM-1G-S)
      Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Aluminium, Blauw, Geel. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    27,- excl. btw
    Voorraad: 614
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks U Fiber GPON, B+ Netwerk tranceiver module - Metallic
    (UF-GP-B+)
      Ubiquiti Networks U Fiber GPON, B+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2500 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic
    67,- excl. btw
    Voorraad: 106
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks UF-SM-10G Netwerk tranceiver module - Aluminium, Blauw
    (UF-SM-10G)
      Ubiquiti Networks UF-SM-10G. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Aluminium, Blauw. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    80,- excl. btw
    Voorraad: 418
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks UF-MM-10G Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (UF-MM-10G)
      Ubiquiti Networks UF-MM-10G. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    44,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks 1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 20 Pcs Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (UF-MM-1G-20)
      Ubiquiti Networks UF-MM-1G-20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 20 stuk(s)
    138,- excl. btw
    Voorraad: 83
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks 10 Gbps, SFP+, 10 km, max 1330 nm, LC, SM, 1 Pair Netwerk tranceiver module - .....
    (UF-SM-10G-S)
      Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Aluminium, Blauw, Rood. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    142,- excl. btw
    Voorraad: 160
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks 1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 10 Pair Netwerk tranceiver module - .....
    (UF-SM-1G-S-20)
      Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S-20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Aluminium, Blauw, Geel. Aantal inbegrepen producten: 20 stuk(s)
    178,- excl. btw
    Voorraad: 37
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks 10 Gbps, SFP+, 10 km, 1330 nm, LC, SM, 10 Pair Netwerk tranceiver module - .....
    (UF-SM-10G-S-20)
      Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S-20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Aluminium, Blauw, Rood. Aantal inbegrepen producten: 20 stuk(s)
    1.234,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks 10 Gbps, SFP+, 300 m, 850 nm, LC, MM, 20 Pcs Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (UF-MM-10G-20)
      Ubiquiti Networks UF-MM-10G-20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 20 stuk(s)
    298,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Ubiquiti Networks UF-SM-10G-20 Netwerk tranceiver module - Aluminium, Blauw
    (UF-SM-10G-20)
      Ubiquiti Networks UF-SM-10G-20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Aluminium, Blauw. Aantal inbegrepen producten: 20 stuk(s)
    665,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks UFiber Instant Optical Transceiver, SFP, 20 km, 2 W, 69.46 x 13.70 x 11.30 mm, 30 g .....
    (UF-INSTANT)
      Ubiquiti Networks UF-Instant. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2,488 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zwart, Metallic, Certificering: CE, FCC, IC. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 2 W. Breedte: 69,5 mm, Diepte: 13,7 mm, Hoogte: 11,3 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    49,- excl. btw
    Voorraad: 30
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Ubiquiti Networks UF-GP-C+, SC/UPC, Netwerk tranceiver module - Metallic
    (UF-GP-C+)
      Ubiquiti Networks UF-GP-C+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2500 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    83,- excl. btw
    Voorraad: 53
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder