• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Trendnet netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Trendnet 1000Base-LX Industrial SFP Single-Mode LC Module, 10km Netwerk tranceiver module - Grijs
    (TI-MGBS10)
      Trendnet TI-MGBS10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: MSA FCC CE. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    Trendnet 155 Mbps, 1310 nm, IEEE 802.3u, 13 x 53 x 10 mm, 18 g Netwerk tranceiver module
    (TE100-MGBS20)
      Trendnet TE100-MGBS20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: CE, FCC. Typisch stroomverbruik: 0,439 W. Breedte: 13 mm, Diepte: 53 mm, Hoogte: 10 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    34,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Trendnet TEG-MGBS10D3 - SFP MSA, IEEE 802.3z Netwerk tranceiver module
    (TEG-MGBS10D3)
      Trendnet TEG-MGBS10D3. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Certificering: CE, FCC. Typisch stroomverbruik: 0,8 W. Breedte: 57 mm, Diepte: 13 mm, Hoogte: 12 mm
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    Trendnet SFP SM LC 10km 1310/1550 Netwerk tranceiver module
    (TEG-MGBS10D5)
      Trendnet SFP SM LC 10km 1310 / 1550. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    58,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Trendnet 1000Base-EX Industrial SFP Single-Mode LC Module, 40km Netwerk tranceiver module - Grijs
    (TI-MGBS40)
      Trendnet TI-MGBS40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: MSA FCC CE. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    112,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Trendnet SFP SM LC 40km 1310/1550 Netwerk tranceiver module
    (TEG-MGBS40D5)
      Trendnet SFP SM LC 40km 1310 / 1550. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    131,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Trendnet SFP, LC, Single-Mode, 20 km Max Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (TEG-MGBS20D5)
      Trendnet TEG-MGBS20D5. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: CE, FCC. Breedte: 57 mm, Diepte: 13 mm, Hoogte: 12 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    76,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Trendnet SFP SM LC 40km 1310/1550 Netwerk tranceiver module
    (TEG-MGBS40D3)
      Trendnet SFP SM LC 40km 1310 / 1550. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    106,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Trendnet SFP+, 10GBASE-SR, 10.5 Gbps, 850 nm, 550 m Netwerk tranceiver module
    (TEG-10GBSR)
      Trendnet TEG-10GBSR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Typisch stroomverbruik: 0,439 W. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 11,8 mm
    112,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 1 werkdag
    Trendnet 1000Base-SX Industrial SFP Multi-Mode LC Module, 550 m Netwerk tranceiver module - Grijs
    (TI-MGBSX)
      Trendnet TI-MGBSX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: MSA FCC CE. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    40,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Trendnet SFP, LC, Single-Mode, 20 km Max Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (TEG-MGBS20D3)
      Trendnet TEG-MGBS20D3. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: CE, FCC. Breedte: 57 mm, Diepte: 13 mm, Hoogte: 12 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    58,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Trendnet SFP+ MSA, 10GBASE-SR, 10.5 Gbps, 1310 nm, 10 km Netwerk tranceiver module
    (TEG-10GBS10)
      Trendnet TEG-10GBS10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: CE, FCC. Typisch stroomverbruik: 0,522 W. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 11,8 mm
    188,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    Trendnet SFP, 100Mbps, Silver Netwerk tranceiver module
    (TE100-MGBFX)
      Trendnet TE100-MGBFX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC
    32,- excl. btw
    Voorraad: 50
    Levertijd: 1 werkdag
    Trendnet Compliant with IEEE 802.3ab, 1.25 Gbps, 100 m, RJ-45, 22g Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (TEG-MGBRJ)
      Trendnet TEG-MGBRJ. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Aluminium, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: CE, FCC. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 68 mm, Diepte: 13 mm, Hoogte: 13 mm
    51,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    Trendnet SFP+, 10GBASE-ER, 10.3 Gbps, 1550 nm, 40 km Netwerk tranceiver module
    (TEG-10GBS40)
      Trendnet TEG-10GBS40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: CE, FCC. Typisch stroomverbruik: 0,581 W. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 11,8 mm
    919,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 april 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder