• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • TP-LINK netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module Netwerk tranceiver module
    (TL-SM321A)
      TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module . Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s. Certificering: FCC, CE
    32,- excl. btw
    Voorraad: 33
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK TL-SM321B Netwerk tranceiver module
    (TL-SM321B)
      TP-LINK TL-SM321B. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s. Certificering: FCC, CE
    19,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module Netwerk tranceiver module
    (TL-SM311LS)
      TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module . Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1280 Mbit / s, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC, CE
    19,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 10Gbps SFP+ LC, 1310nm, Single-mode, duplex connector Netwerk tranceiver module
    (TXM431-LR)
      TP-LINK TXM431-LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: FCC, CE
    53,- excl. btw
    Voorraad: 67
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 10Gbps SFP+ LC, 850nm, Multi-mode, duplex connector Netwerk tranceiver module
    (TXM431-SR)
      TP-LINK TXM431-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: FCC, CE
    35,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder