€ 0,-
Winkelwagen

StarTech.com SFP+ module transceiver glasvezel 10GBase-BX stroomopwaarts HP JD094B-BX60-U compatibel (JD094B-BX60-U-ST) Netwerk tranceiver module - Zilver

Productcode: JD094B-BX40-U-ST  |  EAN/UPC: 0065030886277

813,- excl. btw
983,73 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
woensdag 26 mei 2021
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

woensdag 26 mei 2021

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

StarTech.com SFP+ module transceiver glasvezel 10GBase-BX stroomopwaarts HP JD094B-BX60-U compatibel (JD094B-BX60-U-ST) Netwerk tranceiver module - Zilver kenmerken

StarTech.com SFP+ module transceiver glasvezel 10GBase-BX stroomopwaarts HP JD094B-BX60-U compatibel (JD094B-BX60-U-ST)

StarTech.com SFP+ transceiver module enkele modus connector stroomopwaarts HP JD094B-BX60-U compatibel (JD094B-BX60-U-ST), Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, BX, 40000 m

10 Gbps | enkele modus | LC | 40 km | levenslange garantie

De JD094B-BX60-U-ST is een HP JD094B-BX60-U compatibel glasvezel SFP+ transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met HP switches en routers.Dit product levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 10GBase-BX conform netwerken, op een maximale afstand van 60 km.Technische specificaties:

Golflengte: 1270nmTx/1330nmRx

Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 10 Gbps

Type: enkele modusVerbindingstype: LC connector

Maximale overdrachtsafstand: 60 km

MTBF: 646,156,559 urenStroomverbruik: < 1,6 W

Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP+ glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.StarTech.com SFP'sStarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met HP JD094B-BX60-U

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibiliteit met HP JD094B-BX40-U
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Te combineren met JD094B-BX40-D-ST

Garantie
  • Levenslange