€ 0,-
Winkelwagen

StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ transceiver module 10GBase-LR glasvezel (J9151A-ST) Netwerk tranceiver module - Zilver

Productcode: J9151A-ST  |  EAN/UPC: 0065030886079

294,- excl. btw
355,74 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
donderdag 20 mei 2021
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

donderdag 20 mei 2021

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ transceiver module 10GBase-LR glasvezel (J9151A-ST) Netwerk tranceiver module - Zilver kenmerken

StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ transceiver module 10GBase-LR glasvezel (J9151A-ST)

StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ module 10GBase-LR glasvezel optische transceiver 10 km (J9151A-ST), Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

10 Gbps | enkele modus | LC | 10 km | levenslange garantie

De J9151A-ST is een HP J9151A compatibel glasvezel SFP+ transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met HP switches en routers.Dit product levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 10GBase-LR conform netwerken, op een maximale afstand van 10 km.Technische specificaties:

Golflengte: 1310nm

Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 10 Gbps

Type: enkele modusVerbindingstype: LC connector

Maximale overdrachtsafstand: 10 km

MTBF: 1,386,624,697 urenStroomverbruik: < 1,3 W

Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP+ glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met HP J9151A

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibiliteit met HP J9151A
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Garantie
  • Levenslange