€ 0,-
Winkelwagen

StarTech.com SFP module transceiver glasvezel 1000Base-BX10 stroomafwaarts Dell EMC SFP-1G-BX10-D compatibel (SFP1GBX10DES) Netwerk tranceiver module - Zilver

Productcode: SFP10GZREMST

2.253,- excl. btw
2.726,13 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
donderdag 27 mei 2021
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

donderdag 27 mei 2021

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

StarTech.com SFP module transceiver glasvezel 1000Base-BX10 stroomafwaarts Dell EMC SFP-1G-BX10-D compatibel (SFP1GBX10DES) Netwerk tranceiver module - Zilver kenmerken

StarTech.com SFP module transceiver glasvezel 1000Base-BX10 stroomafwaarts Dell EMC SFP-1G-BX10-D compatibel (SFP1GBX10DES)

StarTech.com SFP10GZREMST, Fiber optic, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, ZR, 80000 m

10 Gbps | enkele modus | LC | 80 km | levenslange garantie

De SFP1GBX10DES is een Dell EMC SFP-1G-BX10-D compatibel glasvezel SFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Dell EMC switches en routers.Dit product levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 1000Base-BX10 conform netwerken, op een maximale afstand van 10 km.Technische specificaties:

Golflengte: 1490nmTx/1310nmRx

1490nmTx/1310nmRx

Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 1 Gbps

Type: enkele modusVerbindingstype: LC connector

Maximale overdrachtsafstand: 10 km

MTBF: 3,713,222 urenStroomverbruik: < 1,3 W

Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.StarTech.com SFP'sStarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-1G-BX10-D

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-10G-ZR
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Garantie
  • Levenslange