€ 0,-
Winkelwagen

StarTech.com Citrix 3013936-E2 compatibel QSFP module 40GBase-SR4 glasvezel optische transceiver 100 m (3013936-E2-ST) Netwerk tranceiver module - Zilver

Productcode: 3013936-E2-ST  |  EAN/UPC: 0065030886888

473,- excl. btw
572,33 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

StarTech.com Citrix 3013936-E2 compatibel QSFP module 40GBase-SR4 glasvezel optische transceiver 100 m (3013936-E2-ST) Netwerk tranceiver module - Zilver kenmerken

StarTech.com Citrix 3013936-E2 compatibel QSFP transceiver module 40GBase-SR4 glasvezel (3013936-E2-ST)

StarTech.com Citrix 3013936-E2 compatibel QSFP module 40GBase-SR4 glasvezel optische transceiver 100 m (3013936-E2-ST), Vezel-optiek, 40000 Mbit/s, QSFP+, MPO, SR4, 100 m

40 Gbps | multimode | MPO | 100 m | levenslange garantie

De 3013936-E2-STTT is een Citrix 3013936-E2 compatibel glasvezel QSFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Citrix switches en routers.Dit product levert betrouwbare 40 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 40GBase-SR4 conform netwerken, op een maximale afstand van 100 m.

Technische specificaties:

Golflengte: 850nm

Maximale data overdrachtssnelheid: 40 Gbps

Type: multimode

Verbindingstype: MPO connector

Maximale overdrachtsafstand: 100 m

MTBF: 244,610,582 uren

Stroomverbruik: < 0,7 W

Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze QSFP glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.

StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Citrix 3013936-E2

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Citrix 3013936-E2
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Garantie
  • Levenslange