€ 0,-
Winkelwagen

StarTech.com Arista Networks SFP-10G-LR compatibel SFP+ transceiver module 10GBase-LR glasvezel (AR-SFP-10G-LR-ST) Netwerk tranceiver module - Zilver

Productcode: AR-SFP-10G-LR-ST  |  EAN/UPC: 0065030885164

204,- excl. btw
246,84 incl. btw
Op voorraad (8)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

StarTech.com Arista Networks SFP-10G-LR compatibel SFP+ transceiver module 10GBase-LR glasvezel (AR-SFP-10G-LR-ST) Netwerk tranceiver module - Zilver kenmerken

StarTech.com Arista Networks SFP-10G-LR compatibel SFP+ transceiver module 10GBase-LR glasvezel (AR-SFP-10G-LR-ST)

StarTech.com Arista Networks SFP-10G-LR compatibel SFP+ 10GBase-LR glasvezel optische transceiver 10 km (AR-SFP-10G-LR-ST), Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

10 Gbps | enkele modus | LC | 10 km | levenslange garantie

De AR-SFP-10G-LR-STR-STR-ST is een Arista Networks SFP-10G-LR compatibel glasvezel SFP+ transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Arista Networks switches en routers.Dit product levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 10GBase-LR conform netwerken, op een maximale afstand van 10 km.

Technische specificaties:

Golflengte: 1310nm

Maximale data overdrachtssnelheid: 10 Gbps

Type: enkele modus

Verbindingstype: LC connector

Maximale overdrachtsafstand: 10 km

MTBF: 1,386,624,697 uren

Stroomverbruik: < 1,3 W

Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP+ glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.

StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Arista Networks SFP-10G-LR

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Arista Networks SFP-10G-LR
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Garantie
  • Levenslange