€ 0,-
Winkelwagen

StarTech.com Citrix EW3A0000712 compatibel SFP transceiver module 1000Base-LX glasvezel (EW3A0000712-ST) Netwerk tranceiver module - Zilver

Productcode: EW3A0000712-ST  |  EAN/UPC: 0065030885683

59,- excl. btw
71,39 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
dinsdag 1 juni 2021
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

dinsdag 1 juni 2021

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

StarTech.com Citrix EW3A0000712 compatibel SFP transceiver module 1000Base-LX glasvezel (EW3A0000712-ST) Netwerk tranceiver module - Zilver kenmerken

StarTech.com Citrix EW3A0000712 compatibel SFP transceiver module 1000Base-LX glasvezel (EW3A0000712-ST)

StarTech.com Citrix EW3A0000712 compatibel SFP module 1000Base-LX glasvezel optische transceiver 10 km (EW3A0000712-ST), Vezel-optiek, 1250 Mbit/s, SFP, LC, LX, 10000 m

1 Gbps | enkele modus | LC | 10 km | levenslange garantie

De EW3A0000712-STSTST is een Citrix EW3A0000712 compatibel glasvezel SFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Citrix switches en routers.Dit product levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 1000Base-LX conform netwerken, op een maximale afstand van 10 km.Technische specificaties:

Golflengte: 1310nm

Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 10 Gbps

Type: enkele modusVerbindingstype: LC connector

Maximale overdrachtsafstand: 10 km

MTBF: 634,210,013 urenStroomverbruik: < 1,3 W

Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Citrix EW3A0000712

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Citrix EW3A0000712
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Garantie
  • Levenslange