€ 0,-
Winkelwagen

StarTech.com HP JG325A compatibel QSFP transceiver module 40GBase-SR4 glasvezel (JG325A-ST) Netwerk tranceiver module - Zilver

Productcode: JG325A-ST  |  EAN/UPC: 0065030885966

373,- excl. btw
451,33 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
dinsdag 1 juni 2021
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

dinsdag 1 juni 2021

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

StarTech.com HP JG325A compatibel QSFP transceiver module 40GBase-SR4 glasvezel (JG325A-ST) Netwerk tranceiver module - Zilver kenmerken

StarTech.com HP JG325A compatibel QSFP transceiver module 40GBase-SR4 glasvezel (JG325A-ST)

StarTech.com HP JG325A compatibel QSFP module 40GBase-SR4 glasvezel optische transceiver 150 m (JG325A-ST), Vezel-optiek, 40000 Mbit/s, QSFP+, MPO, SR4, 150 m

40 Gbps | multimode | MPO | 150 m | levenslange garantie

De JG325A-ST is een HP JG325A compatibel glasvezel QSFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met HP switches en routers.Dit product levert betrouwbare 40 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 40GBase-SR4 conform netwerken, op een maximale afstand van 150 m.Technische specificaties:

Golflengte: 850nm

Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 40 Gbps

Type: multimodeVerbindingstype: MPO connector

Maximale overdrachtsafstand: 150 m

MTBF: 244,610,583 urenStroomverbruik: < 1,6 W

Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze QSFP glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met HP JG325A

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibiliteit met HP JG325A
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Garantie
  • Levenslange