€ 0,-
Winkelwagen

StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-SR compatibel SFP+ 10 Gigabit glasvezel 10GBase-SR SFP+ ontvanger module MM LC met DDM 300m Netwerk tranceiver module - Zilver

Productcode: EXSFP10GESRS  |  EAN/UPC: 0065030869959

275,- excl. btw
332,75 incl. btw
Op voorraad (11)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-SR compatibel SFP+ 10 Gigabit glasvezel 10GBase-SR SFP+ ontvanger module MM LC met DDM 300m Netwerk tranceiver module - Zilver kenmerken

StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-SR compatibel SFP+ 10 Gigabit glasvezel 10GBase-SR SFP+ ontvanger module MM LC met DDM 300m

StarTech.com EXSFP10GESRS, Fiber optic, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

De EXSFP10GESRS is een Juniper EX-SFP-10GE-SR compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Juniper switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-SR conforme netwerken, op een afstand tot 300 m. Technische specificaties: Golflengte: 850 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 10 Gbps Type: Multi-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 300 m MTBF: 1.967.709 uur Stroomverbruik: Minder dan 1,2 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze SFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met Juniper EX-SFP-10GE-SR
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Garantie
  • Levenslange