€ 0,-
Winkelwagen

StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR Netwerk tranceiver module - Zilver

Productcode: SFP10GLRSST  |  EAN/UPC: 0065030868600

393,- excl. btw
475,53 incl. btw
Op voorraad (6)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR Netwerk tranceiver module - Zilver kenmerken

StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR 10 Gbps SM glasvezel LC 10 km levenslange garantie

StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

De SFP10GLRSST is een Cisco SFP-10G-LR-S compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LR conforme netwerken, op een afstand tot 10 km. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 10 Gbps Type: Single-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km MTBF: 2.104.865 uur Stroomverbruik: Minder dan 1,3 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze SFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-10G-LR-S
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Garantie
  • Levenslange