€ 0,-
Winkelwagen

StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX/LH 10 stuks Netwerk tranceiver module - Zilver

Productcode: GLCLHSMD10ST  |  EAN/UPC: 0065030864336

544,- excl. btw
658,24 incl. btw
Op voorraad (5)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX/LH 10 stuks Netwerk tranceiver module - Zilver kenmerken

StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX/LH 1000 Mbps (1 Gbps) SM MM glasvezel LC -10 km- 10 stuks

StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX/LH 10 stuks, Vezel-optiek, 1250 Mbit/s, SFP, LC, LH,LX, 10000 m

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multimode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

De GLCLHSMD10ST is een pakket met tien van onze Cisco GLC-LH-SMD compatibele glasvezel transceiver modules die ontworpen, geprogrammeerd en getest zijn voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX/LH conforme netwerken, op een afstand tot 10 km. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Single-mode / multi-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km MTBF: 200.000 uur Stroomverbruik: Minder dan 1 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-LH-SMD
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Garantie
  • Levenslange