• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    669,-excl. btw 809,49incl. btw
    Op voorraad (3)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    Centralpoint Kabelselector
    Zoekt u een specifieke kabel oplossing? Vind ze in onze kabelselector.
    StarTech.com SFP10GLRST netwerk tranceiver module

    StarTech.com netwerk tranceiver module: 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LR Compatible SM LC 10 .....

    Productcode: SFP10GLRST  |  EAN/UPC: 0065030864275
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    StarTech.com netwerk tranceiver module: 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LR Compatible SM LC 10 ..... kenmerken

    StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LR Compatibel SM LC 10 km Mini GBIC met DDM 10GBase-LR SFP+

    StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LR Compatible SM LC 10 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 1310 nm

    Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de SFP-10G-LR transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

    Deze SFP+ biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van uw 10GBase-LR-netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

    Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties
    Deze 10 GbE SFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel-mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

    Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken
    Deze 10 gigabit single-mode SFP+ is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco SFP-10G-LR SFP-transceiver. De StarTech.com SFP-transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat deze SFP+ naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

    U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.

    Comfortabel en schaalbaar
    Deze glasvezel SFP+ transceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u de SFP+ kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten. Deze SFP+ transceiver vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 10 gigabit netwerkapparaten.

    Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP+ betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SM glasvezeltransceivermodule ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring, een maximumafstand van 10 km en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 10 Gbps.

    U kunt vertrouwen op SFP10GLRST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.

    Garantie
    • Lifetime

    Specificaties

    StarTech.com netwerk tranceiver module: 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LR Compatible SM LC 10 ..... specificaties
    Certificaten
    RoHS compliance Ja
    Certificering CE, FCC, UL
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 56.6 mm
    Gewicht 22 g
    Breedte 13.7 mm
    Hoogte verpakking 30 mm
    Breedte verpakking 89 mm
    Diepte verpakking 113 mm
    Hoogte 12.5 mm
    Gewicht verpakking 52 g
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
    Fibre channel-poorten 1
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP+
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Kleur van het product Zilver
    Soort kabel Vezel-optiek
    Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
    Golflengte 1310 nm
    Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
    Materiaal behuizing Zink staal
    Hot-plug ondersteuning Ja
    Duplex systeem Volledig

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LR Compatible SM LC 10 km
    StarTech.com
    StarTech.com
    809.49 EUR new
    StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LR Compatibel SM LC 10 km Mini GBIC met DDM 10GBase-LR SFP+
    StarTech.com netwerk tranceiver module: 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LR Compatible SM LC 10 ..... StarTech.com netwerk tranceiver module: 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LR Compatible SM LC 10 .....
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/startech-com/10-gigabit-fiber-sfp-plus-transceiver-module-cisco-sfp-10g-lr-compatible-sm-lc-10-km-art-sfp10glrst-num-6046203/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder