• Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  •  
    € 0
    Winkelwagen

    Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Netgear AXM762 Netwerk tranceiver module - Grijs

    Productcode: SPP13010100D993  |  EAN/UPC: 8716065012217

    Gratis
    verzending
    81,- excl. btw
    98,01 incl. btw
    Op voorraad (4)
    Levertijd:
    1-2 werkdagen
    Gratis Verzending!

    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

    productinformatie

    Productbeschrijving

    Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Netgear AXM762 Netwerk tranceiver module - Grijs kenmerken

    SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Netgear AXM762

    Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Netgear AXM762, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

    - Geschikt voor verbinden 10G glasvezel poort met singlemode kabel
    - Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support