€ 0,-
Winkelwagen

Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Mellanox MFM1T02A-LR Netwerk tranceiver module - Grijs

Productcode: SPP13010100DO13  |  EAN/UPC: 8716065376197

Gratis
verzending
78,- excl. btw
94,38 incl. btw
Op voorraad (2)
Levertijd:
1-2 werkdagen
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Mellanox MFM1T02A-LR Netwerk tranceiver module - Grijs kenmerken

SPP13010100DO13 SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Mellanox MFM1T02A-LR (SF0346)

Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Mellanox MFM1T02A-LR, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

- Geschikt voor verbinden 10G glasvezel poort met singlemode kabel
- Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support