• Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  •  
    € 0
    Winkelwagen

    Skylane Optics SFP+ SR transceiver module gecodeerd voor Mellanox MFM1T02A-SR Netwerk tranceiver module - Metallic

    Productcode: SPP85P30100DO12  |  EAN/UPC: 8716065027617

    Gratis
    verzending
    43,- excl. btw
    52,03 incl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 13 juni 2020
    Gratis Verzending!

    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

    Niet op voorraad

    Verwachte voorraad datum

    zaterdag 13 juni 2020

    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

    HP voorjaar hardlopers - beste laptops, pc's en monitoren scherp geprijsd
    HP voorjaar hardlopers - beste laptops, pc's en monitoren scherp geprijsd
    Dit voorjaar zijn de best verkochte HP laptops, desktops en monitoren van HP extra scherp geprijsd. Bekijk hier alle deelnemende producten.

    productinformatie

    Productbeschrijving

    Skylane Optics SFP+ SR transceiver module gecodeerd voor Mellanox MFM1T02A-SR Netwerk tranceiver module - Metallic kenmerken

    SFP+, 300 m, MMF, LC, 850 nm

    Skylane Optics SFP+ SR transceiver module gecodeerd voor Mellanox MFM1T02A-SR, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m

    - Geschikt voor verbinden 10G glasvezel poort met multimode kabel
    - Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support