€ 0,-
Winkelwagen

Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor D-Link DEM-432XT Netwerk tranceiver module - Grijs

Productcode: SPP13010100DJ47  |  EAN/UPC: 8716065376227

Gratis
verzending
78,- excl. btw
94,38 incl. btw
Op voorraad (4)
Levertijd:
1-2 werkdagen
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor D-Link DEM-432XT Netwerk tranceiver module - Grijs kenmerken

SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor D-Link DEM-432XT

Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor D-Link DEM-432XT, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

- Suited for connecting equipment with a 10G fiber port to a singlemode cable
- European supplier with 100% quality control and possibility for onsite support