• Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  •  
    € 0
    Winkelwagen

    Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Arista SFP-10G-LR Netwerk tranceiver module - Grijs

    Productcode: SPP1301010AD281  |  EAN/UPC: 8716065376364

    Gratis
    verzending
    81,- excl. btw
    98,01 incl. btw
    Op voorraad (1)
    Levertijd:
    1-2 werkdagen
    Gratis Verzending!

    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

    productinformatie

    Productbeschrijving

    Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Arista SFP-10G-LR Netwerk tranceiver module - Grijs kenmerken

    SPP1301010AD281 SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Arista SFP-10G-LR (SF0363)

    Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Arista SFP-10G-LR, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

    - Geschikt voor verbinden 10G glasvezel poort met singlemode kabel
    - Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support