• Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  •  
    € 0
    Winkelwagen

    Skylane Optics SFP LX transceiver module gecodeerd voor Netgear AGM732F Netwerk tranceiver module - Metallic

    Productcode: SFP13010GE0D990  |  EAN/UPC: 8716065416336

    Gratis
    verzending
    34,- excl. btw
    41,14 incl. btw
    Op voorraad (2)
    Levertijd:
    1-2 werkdagen
    Gratis Verzending!

    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

    HP voorjaar hardlopers - beste laptops, pc's en monitoren scherp geprijsd
    HP voorjaar hardlopers - beste laptops, pc's en monitoren scherp geprijsd
    Dit voorjaar zijn de best verkochte HP laptops, desktops en monitoren van HP extra scherp geprijsd. Bekijk hier alle deelnemende producten.

    productinformatie

    Productbeschrijving

    Skylane Optics SFP LX transceiver module gecodeerd voor Netgear AGM732F Netwerk tranceiver module - Metallic kenmerken

    SFP, 10000 m, MMF/SMF, LC, 1310 nm

    Skylane Optics SFP LX transceiver module gecodeerd voor Netgear AGM732F, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, 10000 m

    - Geschikt voor verbinden 1G glasvezel poort met multimode of singlemode kabel
    - Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support