• Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  •  
    € 0
    Winkelwagen

    Productcode:

    0,- excl. btw
    0,- incl. btw

    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

    Niet op voorraad

    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

    productinformatie

    Productbeschrijving

    kenmerken

    SFP, 10000 m, MMF/SMF, LC, 1310 nm

    Skylane Optics SFP LX transceiver module gecodeerd voor Juniper SFP-1GE-LX, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, 10000 m

    - Geschikt voor verbinden 1G glasvezel poort met multimode of singlemode kabel
    - Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support