• Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  •  
    € 0
    Winkelwagen

    Skylane Optics SFP LX transceiver module gecodeerd voor HP Procurve J4859C Netwerk tranceiver module - Metallic

    Productcode: SFP13010DR0D221  |  EAN/UPC: 8716065357738

    Gratis
    verzending
    33,- excl. btw
    39,93 incl. btw
    Op voorraad (12)
    Levertijd:
    1-2 werkdagen
    Gratis Verzending!

    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

    productinformatie

    Productbeschrijving

    Skylane Optics SFP LX transceiver module gecodeerd voor HP Procurve J4859C Netwerk tranceiver module - Metallic kenmerken

    SFP, 10000 m, MMF/SMF, LC, 1310 nm

    Skylane Optics SFP LX transceiver module gecodeerd voor HP Procurve J4859C, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, 10000 m

    - Geschikt voor verbinden 1G glasvezel poort met multimode of singlemode kabel
    - Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support