• Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  •  
    € 0
    Winkelwagen

    Skylane Optics SFP LX transceiver module gecodeerd voor Brocade E1MG-LX-OM Netwerk tranceiver module - Metallic

    Productcode: SFP13010GE0D271  |  EAN/UPC: 8716065416244

    Gratis
    verzending
    34,- excl. btw
    41,14 incl. btw
    Op voorraad (2)
    Levertijd:
    1-2 werkdagen
    Gratis Verzending!

    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

    productinformatie

    Productbeschrijving

    Skylane Optics SFP LX transceiver module gecodeerd voor Brocade E1MG-LX-OM Netwerk tranceiver module - Metallic kenmerken

    SFP, 10000 m, MMF/SMF, LC, 1310 nm

    Skylane Optics SFP LX transceiver module gecodeerd voor Brocade E1MG-LX-OM, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, 10000 m

    - Geschikt voor verbinden 1G glasvezel poort met multimode of singlemode kabel
    - Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support