• Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  •  
    € 0
    Winkelwagen

    Skylane Optics SFP SX transceiver module gecodeerd voor Arista SFP-1GE-SX Netwerk tranceiver module - Metallic

    Productcode: SFP85P55GE0D287  |  EAN/UPC: 8716065353884

    Gratis
    verzending
    33,- excl. btw
    39,93 incl. btw
    Op voorraad (2)
    Levertijd:
    1-2 werkdagen
    Gratis Verzending!

    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

    productinformatie

    Productbeschrijving

    Skylane Optics SFP SX transceiver module gecodeerd voor Arista SFP-1GE-SX Netwerk tranceiver module - Metallic kenmerken

    SFP SX transceiver module, LC, 550 m

    Skylane Optics SFP SX transceiver module gecodeerd voor Arista SFP-1GE-SX, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m

    - Geschikt voor verbinden 1G glasvezel poort met multimode kabel
    - Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support