€ 0,-
Winkelwagen

Skylane Optics QSFP28 SR4 transceiver module gecodeerd voor Mellanox MMA1B00-C100D Netwerk tranceiver module - Metallic

Productcode: Q2885P10C0PFO1W  |  EAN/UPC: 8716065376425

Gratis
verzending
135,- excl. btw
163,35 incl. btw
Op voorraad (2)
Levertijd:
1-2 werkdagen
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

Skylane Optics QSFP28 SR4 transceiver module gecodeerd voor Mellanox MMA1B00-C100D Netwerk tranceiver module - Metallic kenmerken

QSFP28, 100 m, MMF, MTP (MPO), 850 nm

Skylane Optics QSFP28 SR4 transceiver module gecodeerd voor Mellanox MMA1B00-C100D, Vezel-optiek, 100000 Mbit/s, QSFP28, MPO,MTP, SR4, 100 m

- Geschikt voor verbinden 100G glasvezel poort met multimode MTP/MPO kabel
- Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support