• Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  •  
    € 0
    Winkelwagen

    Skylane Optics QSFP28 SR4 transceiver module gecodeerd voor Cisco QSFP-100G-SR4-S Netwerk tranceiver module - Metallic

    Productcode: Q2885P10C0PFAD5  |  EAN/UPC: 8716065376388

    Gratis
    verzending
    202,- excl. btw
    244,42 incl. btw
    Op voorraad (2)
    Levertijd:
    1-2 werkdagen
    Gratis Verzending!

    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

    productinformatie

    Productbeschrijving

    Skylane Optics QSFP28 SR4 transceiver module gecodeerd voor Cisco QSFP-100G-SR4-S Netwerk tranceiver module - Metallic kenmerken

    QSFP28, 100 m, MMF, MTP (MPO), 850 nm

    Skylane Optics QSFP28 SR4 transceiver module gecodeerd voor Cisco QSFP-100G-SR4-S, Vezel-optiek, 100000 Mbit/s, QSFP28, MTP, SR4, 100 m

    - Geschikt voor verbinden 100G glasvezel poort met multimode MTP/MPO kabel
    - Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support