• Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  •  
    € 0
    Winkelwagen

    Skylane Optics QSFP+ SR4 transceiver module gecodeerd voor Cisco QSFP-40G-SR4= Netwerk tranceiver module - Metallic

    Productcode: QFP85P1040PDAC3  |  EAN/UPC: 8716065376265

    Gratis
    verzending
    117,- excl. btw
    141,57 incl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 20 juni 2020
    Gratis Verzending!

    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

    Niet op voorraad

    Verwachte voorraad datum

    zaterdag 20 juni 2020

    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

    productinformatie

    Productbeschrijving

    Skylane Optics QSFP+ SR4 transceiver module gecodeerd voor Cisco QSFP-40G-SR4= Netwerk tranceiver module - Metallic kenmerken

    QSFP+, 100 m, MMF, MTP (MPO), 850 nm

    Skylane Optics QSFP+ SR4 transceiver module gecodeerd voor Cisco QSFP-40G-SR4=, Vezel-optiek, 40000 Mbit/s, QSFP+, MPO,MTP, SR4, 100 m

    - Geschikt voor verbinden 40G glasvezel poort met multimode MTP/MPO kabel
    - Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support