€ 0,-
Winkelwagen

Skylane Optics QSFP+ SR4 transceiver module gecodeerd voor Cisco QSFP-40G-SR4= Netwerk tranceiver module - Metallic

Productcode: QFP85P1040PDAC3  |  EAN/UPC: 8716065376265

Gratis
verzending
87,- excl. btw
105,27 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Skylane Optics QSFP+ SR4 transceiver module gecodeerd voor Cisco QSFP-40G-SR4= Netwerk tranceiver module - Metallic kenmerken

QSFP+, 100 m, MMF, MTP (MPO), 850 nm

Skylane Optics QSFP+ SR4 transceiver module gecodeerd voor Cisco QSFP-40G-SR4=, Vezel-optiek, 40000 Mbit/s, QSFP+, MPO,MTP, SR4, 100 m

- Geschikt voor verbinden 40G glasvezel poort met multimode MTP/MPO kabel
- Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support