• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ROLINE netwerk transceiver modules

    ROLINE Mini GBIC Module SX/LC, Multimode Netwerk tranceiver module
    (21.14.3500)
      ROLINE Mini GBIC Module SX / LC, Multimode. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: SC,SX
    46,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE SFP 100Base-FX, Multimode, 2km Netwerk tranceiver module
    (21.14.3499)
      ROLINE SFP 100Base-FX, Multimode, 2km. Duplex systeem: Volledig
    64,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 19 juni 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder